Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Ub Joker


zTerorysTa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: !J0K3R!

Data zdarzenia: 16.12

Powód bana: Nieznajomosc regulaminu

Opis sytuacji: Nasz super admin "dinosecurity" postanowil dac bana na zawsze na ct za nieznajomosc regulaminu. Nie pamietam co sie działo ale poprostu nieogarnia gosciu swoich funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2022 o 14:43, zTerorysTa napisał:

Nick: !J0K3R!

Data zdarzenia: 16.12

Powód bana: Nieznajomosc regulaminu

Opis sytuacji: Nasz super admin "dinosecurity" postanowil dac bana na zawsze na ct za nieznajomosc regulaminu. Nie pamietam co sie działo ale poprostu nieogarnia gosciu swoich funkcji.

Ta, fragujac co rundę non stop,strzelanie na oślep i cały czas ktoś dostał rykoszetem w czape, zabijales ludzi co wylosowali buntownika, bez dania im czasu na wykupienie się lub zadania im pytania. 
 

 

@edit

Ta, boli nnie dupa ze jakiś Joker mnie nazwał 60tka, co każdy wie jaka panuje atmosfera na serwerze i kazdy ma w du**e czy ktoś kogoś wyzywa/obraza, wyżej napisałem dlaczego dostales bana, dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty wogole wygadujesz nie gram od dzis i dobrze znam zasady buntownik nie zostal zabity , tylko osoba ktora uciekała. Jakbys nue widzial to napusalem ci na u@ ze nie zabilem bunownika tylko osobe ktora  uciekała zabilem ale widze zlekceważyles to. Dla mnie poprostu bolała cie dupa ze ci powiedzialem ze przeszedles na 60tki, jak zostales urazony to sie chyba upomina albo banuje , a nie ty rozdajesz bany na CT bo nikt nie umnie prowadzic. Jestes żenujacym adminem i nie wiem kto ci go dał ale niech szybko zabiera , bo to ty gosciu nie ogarniasz sytuacji na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie