Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na Ayoumiko


Orzel -_-

Rekomendowane odpowiedzi

@ Ayoumiko fraguje

demo: http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2212162309-jail_anka_2020-1671228540-1671230100.zip

18:15 - Ayoumiko mowi "macie 5 sekund na ustawienie sie na markerze" po czym wlacza odliczanie 3 sekund. spozniem sie na marker z 1 sekunde poniewaz myslalem ze jak mam 5 sekund to na czilku zdaze po czym ayoumiko mnie zabija. 19:03 admin @ kolaj8 ozywia mnie i powiedzial ayoumiko aby nie fragowal za takie rzeczy tylko dawal karniaki. Po dolaczeniu do wiezniow 19:17 ayoumiko mnie zabija z komentarzem "dla mnie jestes martwy" 19:23. przez takie ch****e prowadzenie odechciewa sie grac na serwerze

a i jeszcze jedno bardzo kreatywne prowadzenie ayoumiko, druga runde pod rzad na kolorki. swietna zabawa. nie wspominam juz o tym ze co mape pcha sie do ct

tak dla przypomnienia regulaminu:

https://csowicze.pl/topic/78649-cs-16-regulamin-serwera-jailbreak-classic/#comment-368822

7. Na serwerze obowiązuje bezwzględny zakaz fragowania. To nie jest FFA.

54. BEZWZGLĘDNY ZAKAZ FRAGOWANIA. Strażnicy ograniczają się do dawania tzw. "karniaczków", czyli ostrzegawczych strzałów w nogi. Nie zabijamy za błahostki, np. za podskoczenie na bezruchu, wstanie na nakazie kucania, etc.

Edytowane przez Orzel -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykonywałeś polecenia a to że ktoś ozywia jeżeli wiem ze nie zdążyłeś na marker to juz nie moja wina , a jesli chodzi o kreatywne prowadzenie Pamietaj ze prowadzenie sie zmienia to ze ktos inny prowadzil i był na zabawie to nie moja wina ze wezme przykład i sobie pochodzimy obleciałem połowe mapy z 12 graczami wiec o co ci teraz chodzi próbuje zawsze zachaczyc przynajmniej ponad połowe Mapowych zabaw, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Orzel -_-, gracz @ Ayoumiko zostanie ukarany kilkudniową blokadą na CT, żeby przemyślał swoje zachowanie. Resztę wyjaśniłem w skardze od @ Sakuta na tego samego gracza. ;) 

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie