Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga Kryk!


qkytoziomal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym złożyć skargę oraz prośbę o zbanowanie gracza na CT. { strażnika }


Otóż tak, Gracz Kryk, od poprzedniej mapy ( nie pamiętam nazwy już ) zabijał jak mu się podobało, faworyzował graczy bo ich "dłużej" znał.

 

Około godziny 2:30/40 gracz Kryk po zmianie mapy, wszedł do CT po raz x i robił ciągle to samo, aż postanowiłem nagrać demko.

 

Nie pamiętam która to już runda była, ale kryk postanowił włączyć killday`a. ( demko, 6:13 ) po czym zostałem ja oraz jakiś gracz,

Gracz napisał, że jestem po za mapą choć stałem na dachu Cel a kryk postanowił wpisać w konsolii " kill " bo rzekomo przedłużamy.

( demko 8:12 ).

 

Następnego dnia, postanowiłem się zbuntować i go zabić. Demko (10:54) na co odparł " 3 w nocy serio?"

I kolejnego dnia postanowił zrobić sobie FreeKill`a na mnie bo go wczesniej zabiłem :) ( demko: 11:16)
Przez takich graczy tracimy chęci do gry na serwerze, prosze o ukaranie gracza. 

Pozdrawiam.
 

 

https://www98.zippyshare.com/v/14BBkbA4/file.html

QKY GRAFIKA (POPRAWKA).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czajson z tej strony jeśli mógłbym wypowiedzieć się odnośnie tej sytuacji to wydaje mi się, że kryk nie zrobil nic złego. Ostatnio na serwerze było koło 20 kilka osób i Kacperek zrobil to samo kampil w miejscu gdzieś na mapie. Później cały serwer czeka i ludzie wychodzą a po drugie jak dobrze wiemy na zabawach nie kampimy w jednym miejscu dłużej niż 20 sekund.

Chciałbym tez przy okazji wypowiedzieć się na temat gracza kryk moim zdaniem akurat on wnosi dużo do serwera zawsze jak prowadzi wymyśla coraz ciekawsze zadania inne niż „pierwsza reakcja podskocz” bądź jak nie ma ct to tez wchodzi bez zastanowienia. Poza tym większość serwera ma z nim dobry kontakt można to zauważyć po stworzonym gangu „AntyRakow” i nie traktuj tego jako faworke. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czajson napisał:

Witam, czajson z tej strony jeśli mógłbym wypowiedzieć się odnośnie tej sytuacji to wydaje mi się, że kryk nie zrobil nic złego. Ostatnio na serwerze było koło 20 kilka osób i Kacperek zrobil to samo kampil w miejscu gdzieś na mapie. Później cały serwer czeka i ludzie wychodzą a po drugie jak dobrze wiemy na zabawach nie kampimy w jednym miejscu dłużej niż 20 sekund.

Chciałbym tez przy okazji wypowiedzieć się na temat gracza kryk moim zdaniem akurat on wnosi dużo do serwera zawsze jak prowadzi wymyśla coraz ciekawsze zadania inne niż „pierwsza reakcja podskocz” bądź jak nie ma ct to tez wchodzi bez zastanowienia. Poza tym większość serwera ma z nim dobry kontakt można to zauważyć po stworzonym gangu „AntyRakow” i nie traktuj tego jako faworke. 

Na serwerze z jego strony zdarzają się notoryczne fk, notoryczne obrazy rodziny i tak dalej... wiemy wszyscy że jesteś jego kolegą, więc jesteś mało obiektywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, czajson napisał:

Witam, czajson z tej strony jeśli mógłbym wypowiedzieć się odnośnie tej sytuacji to wydaje mi się, że kryk nie zrobil nic złego. Ostatnio na serwerze było koło 20 kilka osób i Kacperek zrobil to samo kampil w miejscu gdzieś na mapie. Później cały serwer czeka i ludzie wychodzą a po drugie jak dobrze wiemy na zabawach nie kampimy w jednym miejscu dłużej niż 20 sekund.

Chciałbym tez przy okazji wypowiedzieć się na temat gracza kryk moim zdaniem akurat on wnosi dużo do serwera zawsze jak prowadzi wymyśla coraz ciekawsze zadania inne niż „pierwsza reakcja podskocz” bądź jak nie ma ct to tez wchodzi bez zastanowienia. Poza tym większość serwera ma z nim dobry kontakt można to zauważyć po stworzonym gangu „AntyRakow” i nie traktuj tego jako faworke. 

Nie rozumiem komentarza. Oglądałeś demko? Zapewne nie, ponieważ przyszedłeś kryć dupe kolegi. Wiec, następnym razem prosze Cię o nie komentowanie bez sensownie. 

 

@ Właściciel CS 1.6 [JAILBREAK CLASSIC]ktoś się wypowie tutaj?

Edytowane przez qkytoziomal

QKY GRAFIKA (POPRAWKA).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie