Skocz do zawartości

Zablokowane Podanko Bonesi


unnamed.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: 
Bonesi

Imię: 
Kacper

Wiek: 
17

Dlaczego Ty masz zostać adminem: 
Mam duzo wolnego czasu, moja aktywnosc na serwerze nie jest taka zla. Wiem co znaczy posada administratora z racji iz za czasow tf'a pod okiem VooFyego dosyc dlugo bylem w szeregach administracji i wiem jak to wszystko dziala. Czesto tez w godzinach 9-13 (Roznie) nie ma administracji i do ct pchaja sie ludzie pokroju Pana DzidziaCrying ktory pare dni pod rzad latal na aimbocie i wallhacku. Wiedzy na temat jb mam dużo wiec mysle ze sie sprawdze ;p

Doświadczenie: 
Znam amxmode'a dosyc dobrze. Menu jailbreak'a z poziomu zwyklego gracza i administratora tez nie jest mi obce. Znam podstawowe oraz te bardziej zaawansowane komendy i w pełni znam regulaminy serwera.

Znajomość AMXX (W skali 1-10):  
7/10 - Znasz amxmodenu oraz dużo komend dodatkowych. Umiesz zmieniać ustawienia serwera za pomocą konsoli.

Ile czasu spędzasz na serwerze:
Dziennie od 3 do 5 godzin

Jak długo jesteś z nami: 

Patrząc na ludzi grających na serwerze to z nimi jestem od 2018 roku chyba nie wiem dokładnie ale na tej sieci gram od 2 miesiecy +/-

Link do GameTracker'a:

Bonesi

Posiadasz Steam? [tak/nie]:

tak - Steam

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]:

Tak

Kontakt:

Steam, ig, snap, forum

 

 

Dofinansowanie serwera [tak/nie]: No jak trzeba to trzeba ;p

Edytowane przez Bonesi
Przez snuffy,

Bez imienia nie przejdzie :kappa:

Edytowane

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

 

Cytat

Dlaczego Ty masz zostać adminem: 
Mam duzo wolnego czasu, moja aktywnosc na serwerze nie jest taka zla. 
Wiem co znaczy posada administratora z racji iz za czasow tf'a pod okiem VooFyego dosyc dlugo bylem w szeregach administracji i wiem jak to wszystko dziala. Czesto tez w godzinach 9-13 (Roznie) nie ma administracji i do ct pchaja sie ludzie pokroju Pana DzidziaCrying ktory pare dni pod rzad latal na aimbocie i wallhacku. Wiedzy na temat jb mam dużo wiec mysle ze sie sprawdze 

- To jest obowiązek Admina, musisz się z tego wywiązywać, więc po co to piszesz?? xDDD

 

Cytat

 

Doświadczenie: 
Znam amxmode'a dosyc dobrze. Menu jailbreak'a z poziomu zwyklego gracza i administratora tez nie jest mi obce. Znam podstawowe oraz te bardziej zaawansowane komendy i w pełni znam regulaminy serwera.

 

- Każdy Admin mi to pisał, jak się skończyło? szukajcie odpowiedzi..

 

Cytat

 

Jak długo jesteś z nami: 

Patrząc na ludzi grających na serwerze to z nimi jestem od 2018 roku chyba nie wiem dokładnie ale na tej sieci gram od 2 miesiecy +/-

 

- ważne, że masz długi staż, a nikogo nie obchodzi od ilu grasz xd

 

- będzie mnie banować

-/+ wiek, ale na tej sieci, wiek ma większą rolę niż inne fora, na przykład spójrzcie na najnowszego Admina z JB i jego podanie, pzdrw

- ilość czasu spędzania na serwerze wygląda na bardzo dużą i raczej mało realną na jej spełnienie, Imo rozwój lepszy, zapytasz dlaczego? no dobra... a tutaj co? zobacz na tomkula, zaraz mu wybije 7 lat na tym forum i co on zrobił jako Opiekun? Nie potrafi zedytować pluginu, czyli dodać jakieś zjebanej linijki w kodzie, a ja nawet nie wspomnę o funkcji... XD

 

W skrócie: Typowe pseudo podanie na Admina, czyli pisanie o obowiązkach/regulaminie Admina zamiast przestawić swój cel/swoje spostrzezenia.

Dont worry ponad 95% podań tak wygląda.

 

 

Edytowane przez DzidziaCrying
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tak

 

+podanie

+aktywnosc
+ct

 

-----------

Zapraszam do wypowiedzi https://csowicze.pl/topic/80323-zbanowanie-dzidziacrying/ chlop ktory lata na aim bocie sie wypowiada w dziale...

Edytowane przez SzefShizer

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję. :beargif:

Zgłoś się do mnie w prywatnej wiadomości na forum w celu sfinalizowania rekrutacji. ;) 

 

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie