Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane COD MOD Propozycja


Banned ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , proponuję dodać "ochronę", chodzi o to, że przy odrodzeniu fajnie było by jak by był czas nie otrzymywania obrażeń przez te "5 sekund".

Mapy są małe, a w przeciwnicy są w mgnieniu oka na na respie przeciwnika, nie można nawet się ruszyć, wybrać klasy, bo jest się od razu zabitym. 

 

Drugą sprawą jest chyba błąd z lvl, grając już kilka dni dostałem tam z 15lvl, następnie dobiłem do 55lvl, wszedłem na innym nicku i dostałem za free 50lvl, więc nie wiem do końca jak to działa z tym lvl, który dostaję sie na start, bo chyba troszkę jest to nie "równe" gracz wbija dość długo lvl przykładowo 50, (z 15), a ktoś wejdzie i od razu na start dostaje ten 50 :) 

 @ Tery

giffirst.gif.60eb4a7d3668d4418e1b656354800f55.gif.ac75ad75724fa441f58774f6d5317d7d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ochrona była 5 sekund nie sprawdzila sie oto chodzi w DM zeby sie zabijac odrazu po respie masz bodajże 1 sekunde niewrażliwy na obrażenia jest to wystarczające.

 

to nie błąd nie wiem ile % ale jak jest gracz na serwerze z 301 lvl np i wejdzie nowy gracz to dostaje na start % lvl tego co ma ten z najwyższym poziomem aktualnie w grze więc jak jest ktoś z 150 lvl max to nowy dostanie 20-30 lvl jak 300 poziom to 50-60 lvl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie