Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie się od bana na CT od Krejzolka


DG420

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DG420

Data zdarzenia: 27.11.2022

Powód bana: Używanie broni na ganianym

Opis sytuacji: Witam. Chcialem się odwołać od długości bana na ct. Dostałem dzisiaj w okolicach godziny 17 bana na ct od administratora Krejzolek za uzywanie broni na ganinym. Przeczytalem cały regulamin i zgadzam się z tym, że ban mi się należy lecz nie na zawsze. W taryfikatorze banów nie ma nic wspomnianego o dlugosci bana za to wykroczenie. Wydaje mi się, że  ban na zawsze za takie coś nie jest słuszną decyzją. Po zapytaniu się administracji dlaczego dostałem bana na zawsze powiedzieli, że jest to traktowane jako wykorzystywanie bugow serwera.(bron mi jest przyznawana na poczatku rundy, sam jej nie wziąłem) Gdzie w regulaminie nie jest to nawet wspomniane. Po zapytaniu się dlaczego tego nie zapisaliscie w regulaminie dostałem odpowiedz, że komuś się tam nie chce. To co ja mam sam się domyślić? Zrozumiałem swój błąd i bardzo za niego przepraszam oraz przeprosiłem też osobę którą zabiłem. Sytuacja się już nie powtorzy i mam nadzieję, że zostane odbanowany w ct, ponieważ wydaje mi się, że źle nie prowadzę. Pozdrawiam serdecznie i licze na pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas tej samej zabawy faworyzowal gracza "Dino Security yamahama sp.z.o.o" specjalnie go zostawil aby dac mu zyczenie tak tylko mowie

 

edit1//

ta tylko ze dino byl w zamknietym pomieszczeniu na dole na boisku, wiedziales o tym i specjalnie powiedziales ze tam nikogo nie ma. Pojechales winda na gore aby zabic ostatniego

 

edit2//

XD

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2211272016-jb_warm-1669576560-1669579620.zip

 

edit3//

ty mnie nie darzysz duza sympatia przypierdalasz sie do mnie o byle co i jestes konfidentem

np orzel ma bron

orzel w gr

orzel uciekl

 

edit4// nie prawda ze to pierwszy raz kiedy zlamales regulamin

 

Edit5// 

Sades Aka Dino to jest odwołanie od bana na ct jak chcesz mnie zgłosić za nadużywanie Sgsow masz specjalny dział od tego i jeszcze dowody pokaż że nadużywam Sgsow do buntowania się i robię je więcej niż 3 sekundy bo chce je zobaczyć 

 

Edytowane przez Orzel -_-
d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie faworyzowalem, poprostu pobieglem gonic ludzi w zamnknietych pomieszczeniach gdzie naturalnie było mi łatwiej kogoś złapać

 


Ponieważ wcześniej miałem problemy złapać innych na otwartym terenie.

 


Nic takiego nie mówiłem, może poprostu mi sie coś pomyliło lub go nie zuważyłem. Idk pomyliłem z ct, zdaża się nikt nie jest bezbłedny

 


Chciałbym tylko dodać, że Orzeł jest osobą która nie darzy mnie dużą sympatią  i pewnie bedzie robił wszystko abym miał pod górkę

 


Oraz chciałbym jeszcze dodać, że to pierwsza sytuacja w której złamałem regulamin


Wiesz mamy tutaj slowo przeciwko słowu, jeśli masz jakieś dowody potwierdzające twoje slowa to proszę je dodać. A co do "przypierdalania" się i sprzedawania to zejdz troche na ziemie gra komputerowa to nie realne życie. Poprostu przybrałem taką postać, że wspolpracuję z ct XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Orzeł, ale Ty nagminnie sgs'ujesz, tak robisz SGS'y po 3 sekundy jak są admini, ale bardzo często lecisz większą część mapy na sgs i do GR, co skutkuje buntem, dostałeś bana ( https://csowicze.pl/topic/80123-zgłoszenie-orzel/ ) , jak w regulaminie jest napisane wyraźnie " Nadużywanie GS/SGS - [Ban 1 dzień - 7 dni - na zawsze] " , po czym po 5 minutach dostajesz UB ( https://csowicze.pl/topic/80129-jailbreak-we-odbanuj-mordzia/ )

 

@edit

Niestety nie trafiłeś, akurat nie jestem Dinem, także nie pomawiaj, okej? Tylko wyraziłem swoją opinię na twój temat

Edytowane przez sedes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ DG420, ban na CT zostanie zdjęty w środę. Następnym razem trzeba myśleć co się robi. Przecież to logiczne, że na ganianym się nie używa broni... :zabawa:

Edytowane przez snuffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie