Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga Na Easy Skill# V2


1337

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: Dzis okolo poludnia

Na kogo chcesz złożyć skargę: Easy Skill#

Opis sytuacji: Grajac na JB wszedl Easy na serwer i zaczal pruc sie do Silvera o tgo bana na tydzien, nie juz 1 raz. Jakim prawem ciagle go nagaduje za tego bana? Kazdemu moglo sie zdarzyc i ta sprawa jest juz pzedawniona. Stanalem po stronie Silvera po czym pan Easy chyba sie obuzyl i wrzucil swojego kumpla How?! czy jak mu tam do CT nie majac mutacji, dalem mu kicka bo nie bylo mnie rundy i nie wiedzialem ze go wrzucil, po czym Easy wyskoczyl DO MNIE z watami, ze spelniam obowiazki admina. Nikt nie ma ochoty sluchac piszczacego dzieciaka. Zapytalem sie ktory z adminow pozwolil mu wejsc do CT (na serwerze bylo 4 adminow: ja silver i easy oraz Evix ale tego nie jestem pewien). Easy oznajmil ze dostal pozwolenie na tsie czy jakos tak. Sprawa byla kierowana do Izcona juz i mial byc spokoj to odpuscilem i ogarnelismy wszyscy. Ale to nie koniec. Gdy wszedlem po jakichs 20 minutach na serwer by ogarnac ludu nikt nie chcial do CT wiec wszedlem ja, po pewnym czasie Easy wbil na serwer. Gracz Patryczeq zapytal czy moze pomoc mi w CT bo sam nie moglem ogarnac 14 graczy, pozwolilem mu. Po czym Easy zaczal sie wtracac i zaczal zabraniac graczom mi pomagac. To sa jakies jaja za przeproszeniem? Osobnik nie posiada nawet rangi Admin JB tylko Moda i UBteam a zarzadza calym serwerem jakby byl jego wlascicielem, wprowadza zla atmosfere na serwerze wchodzac i PRZY GRACZACH szukajac zaczepek, prujac sie o jakies dane bany itp. Jestem aktywnym adminem i moga potwierdzic to gracze, jestem non stop prawie na serwerze i probuje pomoc sieci jak tylko moge, ale gdy ten osobnik tylko wchodzi na serwer to wszystko sie sypie bo wprowadza jakies swoje zasady i regulaminy. Co to ma byc? Jedna skarge dostal od silvera i od tamtej pory ma jakis problem do niego. Dlaczego inni admini gdy sa nawet we 4 na serwerze potrafia dojsc ze soba do jednego zdania, a gdy pojawi sie tylko Easy to wszystko sie rujnuje? Prosze administracje o upomnienie tej osoby, zeby trzymala sie swoich obowiazkow, a nie wprowadzala jakies swoje zasady 'po znajomosci' na JB, bo gracze to widza, widza jaka jest sytuacja na siedzi, a wszyscy chyba dążymy do tego zeby bylo sympatycznie. Przepraszam za wszelkie bledy, ale pisze to na szybko i w nerwach. Pozdrawiam 1337.

Dowody: HLTV nie nagrywa chyba glosu wiec tylko Silver1245

IP/ STEAM_ID: Brak

Cześć, zapraszam na serwer JailBreak!

 

Kontakt ze mną:

STEAM: oskar5674

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiam z Easym, bo macie problemy jak nie wiem...

 

/cl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6JailBreak - 31.186.82.162:27046Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie