Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Nie Sprawiedliwe Ostrzeżenie


Nerco

Rekomendowane odpowiedzi

ok to tak dostałem ostrzeżenie za spam gdyż rozwiązywałem Problem z graczami na bb wrzucił demko i ssy na woody

no to ich zbanowałem 3 post mój w temacie prosiłem by zamknąć temat bo zostali ukarani banem a ten znikąd dał mi ostrzeżenie

za nic .. za to że interesuję się serwerem ??

http://csowicze.pl/topic/7841-sh-i-blok-respu/

Ostrzeżenie dodane przez Crvena Zvezda za Inne w Sh I Blok Respu
Dano 1 punktów.

Prosiłbym -1 warna bo gdyż ten warn nie jest sprawiedliwy ... 

Skarga na Crvena Zvezda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zgłoszenie o spamowanie jedno po drugim w poście, więc przepraszam ale skarga bezsensowna.

Na dodatek złoże skargę o zabranie mu admina.. gracz zaczął mnie obrażać na gg na dodatek..

ih1BQ6H.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm rozwiązywałem problem z graczami używających cheatów noi napisałem na forum jak się to toczy a potem jak napisałem że  rozwiązalem problem i ukarałem graczy banem i o zamkniecie tematu dajesz za nic warna .. to nie sprawiedliwe ..  dostałem warna wiesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż podam całą wiadomość którą napisałeś do mnie na GG, wyrażałeś się nie poprawnie w stosunku do mnie, zgłoszę odpowiednią skargę do właścicieli serwera.

ja to zglosilem , bo nerco napisal 3 posty naraz , a nie powinienen , dlatego dostales warna i odwolanie nie sluszne i crvenda zamknij temat , bo ja wyjasnilem juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat został zamknięty.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie