Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga Kregulak


Alano

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:
Twój nick: Alano
Nick gracza/admina, na którego składasz skargę: Kregulak
Opis sytuacji: Zostałem przeskanowany w kampie przez gracza ......

a admin dał mi  bana w trakcie mojego zgłaszania na u@ za brak celi.

Widać tez Brak znajomości Regulaminu

                 niewykonywanie celów mapy - [Ostrzeżenie - Kick - Ban 5 min

Panu Adminowi nie wiem skąd wzięło 30 minut  

nie ma nigdzie w regulaminie kolejności w jakiej  mam wykonać daną czynność

robić cele czy zgłosić problem na u@ 

i tez ciężko zrobić cele jak pisze się na u@ nie można ruszyć   

Data i czas zdarzenia: 16 lis 2022 - 15:56:41

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz demko na którym wyraźnie widać, że jako zombie byłeś w kampie z hummanem stałeś za nim i nie robiłeś celi więc dostałeś słusznego bana.

Co prawda okazało się że ktoś Cię zeskanował ale nie zwalnia Cię to z obowiązku robienia celi, a gracz który zeskanował również dostał bana.

Skarga bezsensu i to już kolejna w ostatnim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kregulakk napisał:

Zobacz demko na którym wyraźnie widać, że jako zombie byłeś w kampie z hummanem stałeś za nim i nie robiłeś celi więc dostałeś słusznego bana.

Co prawda okazało się że ktoś Cię zeskanował ale nie zwalnia Cię to z obowiązku robienia celi, a gracz który zeskanował również dostał bana.

Skarga bezsensu i to już kolejna w ostatnim czasie.

 

Właśnie zostałem przeskanoway i ciężko się ruszyć mając otwarte U@ to po pierwsze 

po 2 skąd wzięło ci się 30 minut z nie znajomości regulaminu 

 

[Ostrzeżenie - Kick - Ban 5 min

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co robisz to zarażasz hummana w kampie a nie piszesz na u@ bo możesz na tym wyjść jeszcze gorzej co właśnie się stało.

A co do długości bana to masz racje powinienem wpisać tam współpraca/cele i ten powód jest jak najbardziej uzasadniony i widoczny na demku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze a gdzie w regulaminie masz powiedziane co trzeba zrobić w jakiej kolejności nie ma tego 

dwa może chciałem napisać na u@ i wziąć Antio za moje około 100 ap ?  

i nadal nie wiem z jakie racji 30 minut masz napisane w regulaminie

 

                             Ostrzeżenie - Kick - Ban 5 min

 

A nie było żadnego z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie o to chodzi że w regulaminie musisz mieć napisane co robisz i w jakiej kolejności.

Widzę że jesteś zombie i nie zarażasz kolegi z kampy i za to zostajesz ukarany tutaj nawet nie ma co się wypowiadać i ciągnąć tego dalej.

A tak jak napisałem dla własnego dobra powinieneś zarazić kolegę bo jedynie Ty możesz na tym stracić i nie ma tu mowy o żadnej kolejności której nie ma w regulaminie.

I drugi raz piszę Ci że ban na 30min za współprace/cele tylko w powodzie się pomyliłem i nie dopisałem współpraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz nie ma Kolejności czyli mogę w pierwszej kolejności  napisać na u@ 

a później  zarazić wziąć Anti /zarazić 

i w pierwszej kolejność to kolega który skanował powinien dostać bana

co chciałem zgłosić 

i też jest cos takiego  jak ostrzeżenie a zanim zderzyłem coś zrobić dostałem Bana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie ma kolejności więc MOŻESZ napisać w pierwszej kolejności na u@.

A ja jako opiekun nawet nie mogę tylko MUSZĘ dać bana za współprace jeśli widzę że jesteś zombie w kampie z hummanem i go nie zarażasz tutaj nie ma większej filozofii wystarczy pomyśleć.

Jak obejrzysz demko i sprawdzisz moje POV to będziesz mógł zobaczyć że nie widziałem nawet że zostałeś zeskanowany a gość który Cię zeskanował dostał bana za innego skana 2 min później.

Nie mam obowiązku dawać ostrzeżeń bo grając na serwerze akceptujesz regulamin aczkolwiek jeżeli widzę kogoś nowego zawsze to robię ,a Ty nie jesteś nowy i to nie Twój pierwszy ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie