Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga Kregulak Mlotek


benek3325

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: szpec
Nick gracza/admina, na którego składasz skargę: Mlotek, Kregulak
Opis sytuacji: Sytuacja jest przedstawiona na poniższym nagraniu. Cała ekipa z większymi lvlami na serwerze jest nietykalna, a jak widać w niej również są admini. Pozwala się im na łamanie regulaminu, a admini co robia wobec nich to najwyżej dają śmieszne ostrzeżenie. Jak gracz z 30, a już nie powiem o 40/50/60/70 lvlem może nie znać regulaminu? Przecież by dojść do takiego stopnia trzeba przegrać ok 200h, a co za tym idzie widzieć wiele banów i ostrzeżeń w niektórych przypadkach :). Mam nadzieję, że z tej sytuacji zostaną wyciągnięte konsekwencje ze względu chociażby na fakt mojej inwestycji czasowej - pofatygowania się na forum, zmontowania demka i przesłania go.

 

Dla porównania, gdy zaczynałem grę na serwerze i nie do końca rozumiałem panujące na nim zasady, miałem bodajże 17lvl w exp modzie, zostałem natychmiastowo ukarany banem bez żadnych ostrzeżeń. Czy to sprawiedliwe? - wobec regulaminu jak najbardziej, a czy wobec innych graczy? Nie uważam. Panowie obiecywałem że będę się tu fatygował, mam nadzieję że skończy się wasze śmieciowe zachowanie. Pozdro


Data i czas zdarzenia: ~18:00
Dowody [SS/Demko - link do demka]: https://streamable.com/lm85de

Czas Sytuacji na Demku: 34 sekunda, dłuższe demko dla zobrazowania całej sytuacji że było to umyślne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, po tej sytuacji nie można jednoznacznie stwierdzić czy to była współpraca czy też nie.

Myślę, że nie powinieneś pisać skargi o jedną taką sytuacje z której w sumie nic nie wynika, bo nie wiesz czy celowo to zrobił czy nie. Jakby robił tak wiele razy to wtedy lepiej jakbyś napisał bo byłaby pewność, że było zrobione to specjalnie. Na serwerze nikt nie ma ulg, ale jasne jest to, że admin nie będzie na równi z graczem który obraża innych graczy i łamie regulamin. Jeśli wchodzisz na serwer akceptujesz regulamin, a jeśli go nie znałeś to mogłeś napisać /regulamin, na serwerze co chwile są informacje, że regulamin serwera jest pod komendą /regulamin. Admin mógł cię ostrzec, ale nie musiał.

 

Podsumowując, skarga odrzucona, ponieważ nie można jednoznacznie stwierdzić czy to była współpraca czy nie, następnym razem zbierz więcej dowodów i wtedy napisz.

0QNmrrc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie