Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Admina sloneczko623


RaZoReK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: RaZoReK
Nick gracza/admina, na którego składasz skargę: sloneczko623

Opis sytuacji: Był swarm wszedłem  do kampy zabiłem jedna osobe szedłem do drugiej i na szybko kupiłem sobie 1200 hp zeby zabic ich a słoneczko dał mi bana ze niby wyszedłem i wszedłem na serwer w celu odrodzenia sie.
Data i czas zdarzenia: 01.11.2022 Godzina: 16:30
Dowody [SS/Demko - link do demka]: http://873139.node35.pukawka.pl/hltv-2211011612-zm_CsCreativ_v3-1667315520-1667317680.zip

Czas Sytuacji na Demku: Od 16 minuty do konca rundy i po tym jak zginałem dostalem bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

Wbiłem do kampy gracza o nazwie Mlotek, ty byłeś tuż za mną. Zabiłem Młotka i udalismy sie do wyjscia, wbiłes do jakiejś kampy po czym ja poszedłem za tobą.

Było tam 3 typa okolo, padłes oraz kilka sekund po tobie padłem również ja. Przeglądam sobie kto żyje na spec po czym patrze jakimś cudem żyjesz.

 

W dodatku demko nie działa, sprawdzalem ja oraz moi koledzy. Więc ja bym ci przedłuzył bana  za zawracanie że tak powiem du*y.

(dzieki za zmarnowanie 15minut życia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na demko, widać, że RaZoReK nie zrobiłł reconnecta, tak ogólnie to jeśli zrobisz reconnecta na swarmie to się nie zrespisz, bo na tym trybie zombie się nie respią.

 

@ sloneczko623Jeśli nie widzisz dokladnie sytuacji to nie banujesz, ostrzeżenie słowne.

 

Skargę przyjmuję.

0QNmrrc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie