Skocz do zawartości

Zablokowane POdanie :D


sloneczko623

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:sloneczko623
Wiek: 16 (tak naprawde 7 stycznia kończe 23lata :( }
Steam/NonSteam: Steam , https://steamcommunity.com/id/sloneczko623/ nowy steam bo poprzedniego steama straciłem...
Mikrofon [Tak/Nie]: Oczywiscie ze tak 
Znajomość AMXX [1-10] 5/10 może 6.
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/sloneczko623/46.29.21.219:27135/ może za długo na tym serwerze nie gram lecz gdy mi sie serwer podoba potrafie siedziec dniami i nocami. 
Czy pełniłeś już role administratora na jakimś serwerze?: Sporo razy wiec cos tam potrafie. Głównie w 2017-2020

Opowiedz coś o sobie: Mam na imie Michał zajmuje sie produkcja części do samochodów. Mam 2 hobby jedno z nich jest to sport. Gram w piłke nożna od  prawie 7 lat. Oraz lubie zwiedzac ciekawe miejsca.

Dlaczego akurat ty?: Brakuje mi starych czasów kiedy było się adminem,lubie grac wiec czemu nie.
Jak znalazłeś się na naszym serwerze? lista serwerów csa.

Składka [15 zł Paypal/Przelew/PSC - VIP 30 dni]: Jasne coś tam moge zapodać :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało CI się na JB i teraz szukasz szczęścia na innym serwerze? Słabe zachowanie.

@ Dieg_00, nie musi nic wnosić. Po prostu wyraziłem swoje zdanie. @ sloneczko623 starał się o admina na serwerze, grając już na innym. :pepepats:

Edytowane przez snuffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ snuffynie czaje po co sie wypowiadasz pod podaniem skoro to i tak nic nie wnosi :D 

 

Jestem na TAK

+GT 

+wiek

+Ziombel spoko nie napina sie jak plandeka na żuku ogarnięty widać że umie w karabiny i umie w kontakty międzyludzkie :D 

 

ogólnie z takimi ludziami  to aż miło postrzelać <3 :D 

@ KiseTy@ Sexy BoY i kolega co tera tutej napisał podanie

 

 

 

 

 

 

                                                                                                   0NiWTCS.png.390e0df4d5cc19a226bbd44929649307.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że jestem na Wielkie tak, znając tego użytkownika nadaje on się na admina.

+ Kultura osobista, totalna kultura człowiek który nigdy nikogo na serwerze na którym z nim gralem nie obrazil, mimo że zachęcałem go do pisania je**ć Wiktora nie pisał tego, ma wielka kulture.

+ Wiek, Jest on w wieku który bardzo nadaje się na administratora, lepiej to niż konkurencja na której administracja miała po 12lat

+składka, jeżeli dorzuci jakiś grosz pomoże wam to w rozkręceniu serwera, też na wielki plus

+GT, Chłop co ma życie w komputerze, w trzy dni wbił 60 godzin? czy jakiś inny admin tak kiedyś zrobił? 

+Amxx i doświadczenie, Słoneczko ma doświadczenie i był już adminem kilka razy co utwierdza w przekonaniu że się na nim nie przejedziecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie