Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] Bianconero.


Bianconero.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Bianconero
Wiek: Stary koń 24+
Steam/NonSteam: Jeżeli Steam to podaj Steam ID STEAM_0:0:52202921
Mikrofon [Tak/Nie]: Tak
Znajomość AMXX [1-10] 6-7/10
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Bianconero./46.29.21.219:27135/
Czy pełniłeś już role administratora na jakimś serwerze?: Tak
Opowiedz coś o sobie: Nikt tego nie czyta i tak, zbędne to jest. Jestem koxem
Dlaczego akurat ty?: Często na serwerze panuje chaos, nawet jak jest jakiś admin. Robi się niezła obora, a w miarę często jestem to ogarnę. Jestem wulgarny, ale króciutko z ku****i.
Jak znalazłeś się na naszym serwerze? Stary wyjadacz serwerowy

Składka [15 zł Paypal/Przelew/PSC - VIP 30 dni] Nie

 

 

 

 Panie @ The end.  myślenie nie jest chyba Twoją mocną stroną, zgrywasz tutaj jakąś elokwentną osobę nie wiadomo po co w sumie. Proponuję popracować nad interpunkcją i poprawną składnią, może wtedy będziesz choć trochę wiarygodny. Uzasadnij dlaczego podpunkt "Opowiedz coś o sobie:" jest istotny? Co to zmienia, że coś tam napiszę? Mogę sprzedać Ci tam każdą bajkę jaką sobie wymyślę, a Ty i tak w to uwierzysz, bo nie masz możliwości zweryfikowania tego. Podaj jeden sensowny argument, co moje życie prywatne, to kim jestem, czym się zajmuję, jakie mam hobby - w jaki sposób to wpływa na podanie o admina w gierce która jest starsza od większości obecnych graczy?? Lecimy dalej.

To że jestem wulgarny nie definiuje mnie w żaden sposób w temacie pełnienia roli admina. Nie znasz mnie prywatnie, nie wiesz jaki jestem. Lubię rzucić ku***ą i tyle w temacie, wyobraź sobie, że jak mam do czynienia z profesorem który jest znany i szanowany w swoim "fachu" to jestem w stanie przeprowadzić z nim ciekawą, kulturalną a nawet naukową rozmowę. - Jest to kolejny argument, mówiąc potocznie, z du*y.

Co do składki to nie Ty decydujesz czy jest wymagana czy nie prawda? 

Jest podpunkt w regulaminie, że nie można afczyć? Niech mnie admin kikcuje, albo niech mck wgra antyafk plugin. Mało Cię to powinno interesować, nie musisz się martwić moimi rachunkami za prąd, wyobraź sobie że płacę je sam ;).

Co tam ciekawego znalazłeś w historii banów? Ja w sumie nic.

Klub R Ci przeszkadza? To wyjdź z niego i nie płacz po resecie, czy możesz do niego dołączyć. Pierdolenie o utrudnianiu przez Nas rozgrywki innym graczom jest zwykłym pierdoleniem. Nikt nie pamięta jak Lukaszenko utrudniał? Swego czasu UnFriendly i wielu innych graczy? Jebie się Nas, bo jesteśmy koxami i jest Nas dużo po prostu, a no i nikt nie ma szans. Płaczcie dalej, albo usuńcie klany. Tworzenie kolejnych podpunktów w regulaminie pod "płaczków" nic nie zmieni jak coś. Co to liczy adminów, którzy są w Klubie R, no tutaj nic nie trzeba pisać, wystarczy się uśmiechnąć pod nosem i przejść dalej, logika Jacka Murańskiego. 

Powątpiewasz w mój obiektywizm? Spoko w chuju to mam tak szczerze, bo to jest kolejny argument wyciągnięty z kapelusza bez pokrycia. 

 

PS. Lubisz czytać to proszę bardzo specjalnie dla Ciebie rozwinąłem się. 

PS2 Nie zapomnij wyjść z Klubu R, jak tak Ci przeszkadza.

Edytowane przez Bianconero.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Bianconero. napisał:

Opowiedz coś o sobie: Nikt tego nie czyta i tak, zbędne to jest. Jestem koxem

Dziwne, ja czytam i sądzę, że skoro to jest, to nie jest to zbędne.

36 minut temu, Bianconero. napisał:

Jestem wulgarny, ale króciutko z ku****i.

No spoko, skoro jesteś wulgarny, to raczej też będziesz przyzwalał na wulgarność graczy w stopniu, który nie powinien być tolerowany.

Brak składki, a jest to w jakiś sposób wymagane.

Jesteś afkiem, nie jesteś graczem.

Historia banów pokazująca skłonność do łamania regulaminu. Bardzo mocno i zresztą prawidłowo krytykowany Klub R w mojej opinii ma już wystarczającą ilość adminów.

Powątpiewam też w Twój obiektywizm. To tyle, nie piszę tutaj książki, a mógłbym. Jestem na nie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie 

 

- 80% czasu serwerowego jesteś AFK (jak nie więcej)

- brak składki

- jest nas już i tak zdecydowanie za dużo adminów ( jest nas 10 btw )

- totalnie olany podpunkt żeby opowiedzieć o sobie ( tu nie chodzi żeby sprzedawać jakakolwiek bajkę a o umiejętność opisania siebie + żeby przybliżyć trochę światła na to jaką osobą jesteś )

- jesteś wulgarny jak napisałeś, a od adminów wymaga się tą odrobinę przyzwoitości 

 

z plusów to wiek / amxx / staż jako admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, gadałem z Bianco wiele razy na teamspeaku i wiem że to równy i ogarnięty gość, nie jest graczem toksycznym, bardziej takim co lubi rzucić czasami kur$% to tu to tam, jak praktycznie 90% społeczeństwa więc nie widzę w czym problem, ale do rzeczy:

 

- Wiek

- Staż

- AMXX

- Z tego co wiem stanie afk nie jest zabronione więc z czapy trochę wasze wypowiedzi chłopaki

- Składka z tego co wiem nie jest wymagana

- Zna przede wszystkim moda i wie na czym polega

 

Wierzcie lub nie, ale mówię to kompletnie bezstronniczo mimo że z chłopakami gram/siedzę na tsie. Jest na prawdę ogarniętą osobą z którą można poruszyć tematy błahe jak i te ciekawe do rozkminiania. Nie wytykając palcami, poziom IQ tego zawodnika jest znacznie większy niż wielu adminów.

Edytowane przez Sexy BoY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na tak:
+wiek
+Doświadczenie
+AMXX
+Zyskuje przy bliższym poznaniu
+Można się od niego bardzo dużo nauczyć
+Kox

Edytowane przez KarłowatyWyżeł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie