Skocz do zawartości

Zablokowane [Avatar] Salvatore


Salvatore

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Natalka jest grafikiem, to pokuszę się o złożenie zlecenia:

Tematyka: Ładna Kobieta
Kolorystyka: ---
Wymiary: Takie jak na forum

Materiały:
- ZDJĘCIE 1

- ZDJĘCIE 2

- ZDJĘCIE 3

Napisy (wymienione w myślnikach, jeśli chcesz więcej niż 1, dopisz je.):

- Salvatore

Dodatkowe Informacje: Chciałbym abyś dodała ładny napis do tych obrazków, aby nie zeszpeciły kobiet, ale żeby zwracały uwagę i były w miarę widoczne (czyt. duże). Mogą być ozdobne typu gotyckie, lub jakieś pogrubione, ale nie graffitti. Poproszę o te 3 avatary.

Kontakt: Forum // Ts3
Wynagrodzenie: Limit plusików (10)

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)

f9b04f3c8d.png

 

2)

f26be1ece5.png

 

3)

dc3dcf1b63.png

 

;)

Super, plusy lecą, a czy ostatni avatar dałoby się zmienić, na inny napis, taki popularny i prosty się wydaje, i ten pasek jeszcze jest na górze :>. Ogólnie jeśli można prosić o jakiś napis, bez paska, sam napis, i najlepiej jakiś odcień pomarańczowego :D

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu także odemnie praca. ;)


 


kVLuppG.jpg

Jestem Dawid, mam 14 Lat , Interesuję się Grafiką Komputerową którą zajmuję się już parę dobrych lat.

Jestem tu grafikiem , lecz nie pisz tylko do mnie odnośnie grafik bo są też inni lepsi graficy odemnie.

FGpTxHq.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wszystkie prace są piękne i zassane na pulpit. Jak wrócę to każdy dostanie po limicie plusik`ów. Jakby ktoś po 3 dniach nie otrzymał to się upomnijcie na PW :)

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Grafika / Strefa PomocyGrafArtZlecenia"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie