Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga Authentic


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: karny papież
Nick gracza/admina, na którego składasz skargę: A U T H E N T I C =D
Opis sytuacji: Wczoraj dostalem kicka i bana za "A F K" oraz dzisiaj znow za "A F K" i nie powinnienem dostawac tych banow bo tego nie ma w regulaminie.
Data i czas zdarzenia: 21.07.2022 około 21-22 22.07.2022 okolo 11-12
Dowody [SS/Demko]: Jest w AMXBans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po pierwsze zacznijmy od tego ,że stoisz A F K za każdym razem jak jesteś zombie a gdy już nagle grasz humanem to A F K mija i grasz cala rundę dużo razy dostrzegłem tego typu zagrywki z twojej strony wiadomo człowiek to tylko człowiek jest istotą omylną jeśli się pomyliłem to przepraszam ale nie wydaje mi się , że nie dokonałem złej diagnozy ale dobrze będę patrzał bardziej jak wygląda gra z twojej perspektywy człowiek uczy się na błędach ^.^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stoje AFK za kazdym razem za pierwszym razem zadzwonil do mnie ktos i musialem cos zrobic w domu i mialem zw 5-10m, za 2 poszedlem se netflixa ogladac (co moglo sie w sumie nalezec bo nie powinnienem zostawiac ale powinnien byc kick lub cos typu tego) a za 3 jadlem zupe co kazdy potwierdzi bo pisalem o tym ze ide zw na 5-10minut a odrazu kiedy wszedles na serwer wlepiles mi bana po czym kiedy zapytalem sie o powod to napisales ze 2 lub 3 dzien jem zupe.


Wiec skarga jest na +/- wiec powinnien byc lekki warn

Edytowane przez BeduiN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak pisałem człowiek jest istotą omylną także jeśli się pomyliłem przepraszam ale mowie nie widziałem tego "zw idę jeść zupę" najwidoczniej wszedłem troszkę później dlatego napisałem ,że 3 dzień ją jesz 2ga sprawa stanie A F K jest równoznaczne z niewykonywanie celów mapy i za to jest 5 min także wariacie Sorry i życzę miłej gry na serwerze bez spiny elo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ BeduiNPo części twoja wina - często afczysz jako zombie a jako human nagle żyjesz, ale na tej mapie tego nie było, więc nie powinien dać Tobie bana, poza tym na demku widać jak łamiesz inne podpunkty w regulaminie, mówie tu o przekładaniu uszkodzonych lmów.

 

@ seba54677Jeśli nie jesteś pewny sytuacji to nie banuj. Na demku był AFK, ale AFK jest dozwolone, chyba, że jest humanem i gra, a gdy jest zombie to afczy, to wtedy jest to udawanie afk, ale w innej sytuacji afczenie jest dozwolone, upomnienie słowne.

 

Skargę przyjmuję.

Edytowane przez MCk199

0QNmrrc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie