Skocz do zawartości

Zablokowane Poznałem się z typiarą 10/10


reggin

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszyscy. Glow up zrobił swojje. Wróciłem na forum aby napisać jedno, a wsm nawet i pochwalić się. 18 pi*********h lat czekania na tę chwilę. Poznałem typiarkę, dupa 10/10 jakbyście zobaczyli-pozazdrościli mi. Właśnie problem z tym, że mieszka odemnie z 300 km a jako, że tera mam furke to mogę pojechać. No i umówiłem się z nią na wycieczke po zakopanym. Poznaliśmy się normalnie na FB a dokładniej na grupie gdzie razem wyzywamy jakieś dzieci z niedowagą i depresją, pomimo, że mam tindera, badoo i wszystko inne do randkowania. A zaczeło się od tego że poprosiłem ją o snapa - podała mi go. Ja już taki nie napalony bo właśnie chwile temu skończyłem walić konia do anime dziefczynki dodaje ją na snapa. Ona ma z 17k punktów więc nie może to być fake. I mi pisze żebym wysłał torpede. Dobra no to ja na początku tak meh meh meh, ale potem wysłałem. Pisze że zajebisty nawet i się uumówiliśmy. Generalnie ona też jest ładna, pokazała siebie i wgl. Pozdro dla tych starych zajadaczy jb ( a głównie  @ snuffy- mówiłeś mi ze sie nie uda hAHAHAHA pamiętam to do teraz) którzy do tej pory siedzą w komputer i jedyne co mają to cycki 3D w sims 4 na wickedwhims modzie. pozdro 

ezgif-6-eef41bc4fe69.gif.cf1483b5b8e493bb0107d5b25fec34d1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Cry zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie