Skocz do zawartości

Zablokowane Obraza


kumba

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: nightvz
Nick gracza/admina, na którego składasz skargę: Reivilll
Opis sytuacji: Widoczny screen, brak obrazy. Ani pisemnie, ani słownie. Rozmowa przebiegająca między mną a Merezem zabolała albo coś? Nie rozumiem. Gdzie zostałeś obrażony przyjacielu? Co do wyjścia z kampy image.png.ced9f544ce530882e7fe9750a036b59d.pngZ tego co widzę a czytac potrafię, ban od 5 minut do 30. Uraziło "jeb sie" ? Bycie wulgarnym Cie uraziło? No to sory bardzo. Ale w zyciu wiele osob ci tak powie, i co? W warzywniaku klikniesz amxmoda i bana wdupisz bo gosc Ci podobnie powie bo mu ziemnioki zaebałeś sprzed nosa? 
Data i czas zdarzenia: 20:03
[spoiler]

image.png.b065cb20f6a34bffa7a964c75207c65c.png
Dowody [SS/Demko]:image.png.2db4c4b2bd65eecb9162c54150a21cdd.png
image.png.8067a7c22455a7ec1148210a17b2f9ce.png
[/spoiler]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Gugen98

 


Gracz przed sytuację
obraził  przez mikrofon [jeżeli nie wiesz co mówisz przez mikrofon może go nie używaj wszedłeś po obrazie dostałeś tylko MUTE :) ]

 

dużo graczy tak robi ale jednak idzie im to płazem bo admini zazwyczaj nie ragują

może jeżeli bany będą się sypać za wszystkie przewinienia na serwerze ludzie będę normlanie grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź tutaj filozofem, tylko proszę przedstawić Mi i twojemu opiekunowi, kto tutaj zawinił. Proszę przedstawić moja winę w takim razie, co powiedziałem. Nie mówimy o ogóle, bo mogłoby byc to wszystko. Ja tutaj wspomniałem o akcji wyżej i tego się trzymajmy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Dałeś bana na 2 godziny za niewykonywanie celi moda/mapy tak? W takim razie, nie znamy taryfikatora :) Brak Ci kompetencji, to nie siedź na takim stanowisku. Poproś kogoś, by nauczył Cię czytać ze zrozumieniem, bo jeśli w taryfikatorze masz jasno napisane że banujemy za niewykonywanie celi gdzieś w granicach od 5 minut do 30. A nie że ty koleś walisz na 2hXD Człowiek stara się być poważny, i miły wobec Ciebie tutaj. Ale z każdą twoją wypowiedzią, chce mi się coraz bardziej srać.

 


Jak na moje, to tak. Ban mi już dawno minął, ale tu chodzi o jego samą osobę. Chłop nie rozumie co się do niego mówi, ma klapki na oczach i tyle. Jest jak robot, "grać grać grać, jak ktoś przeszkadza to ban ban ban" Nie mam zamiaru się z gostkiem tutaj droczyć, bo to tak jakbym ze słupem rozmawiał. Bez sens, mi to czasu brak ani humoru na tego mościa. @ Gugen98moja propozycja, +1 lub zawias za poczutę :)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie