Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja


zTerorysTa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:!J0K3R!
Twoja Propozycja: Moja propozycja jest zeby wyjebac za przeproszeniem klase zombi SVIP (Boomer) bo jest ona beznadziejna. Proponuje dodac klase taka która bedzie miala minimum w 2-3skoki i naprzykład żeby zamrażał na 2-3sec, jest to kwestia przemyślenia.Albo najlepiej oddac klase Smierc.
Link do propozycji:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raLr8xY.pngzTerorysTa Boomer ma 1 skok i trochę grawitacji, i oślepia na 2 sekundy. Ty chcesz dodać klase która będzie miała MINIMUM 2-3 skoki + będzie zamrażać na 2-3 sekundy. Boomer właśnie dlatego tych skoków nie ma, bo byłby za mocny z tym rzyganiem.

 

Myślę że można by zwiększyć czas działania oślepienia tak o 1-2 sekundy czy dodać trochę życia i już byłaby ta klasa lepsza. O to właśnie chodziło żeby Śmierć była do gonienia ludzi, a Boomer do kamp i nabijania AP. On AP dostaje za orzyganie kogoś, ale też za wybuch po śmierci. Ewentualnie można dodać jeszcze jedną klasę do premki, ale Boomera nie ma sensu usuwać bo są już gogle ochronne w sklepie i w ruletce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać klasę, która będzie miała 2-3 skoki plus zamrażała na 2-3 sekundy, taka klasa nie ma sensu, ponieważ będzie za mocna. Tak się składa, że na serwerze są dwie klasy zombie, które posiadają dwa skoki polecam je sprawdzić.

Co do oślepienia wydaje mi się, że zwiększenie o 1 sekundę nie będzie to problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie