Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja zmiany .


Motocyklista

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciał bym zaproponować wgranie Mapy DD2 nocnej.
Żeby rozgrywki były ciekawsze jak i zarówno coś nowego się pojawiło na serwerze.
Od Właścicieli zależy wygląd mapy ja Proponuję coś na podstawie tego co podsyłam do postu zdjęcia.
Myślę że Wam się może pomysł spodobać . Dziękuję i pozdrawiam.

530-90_573224f9c1ac5.jpg

Mod_146635_sd_image.jpg

           

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeżeli jest to klasyczne dd2 to nie ma sensu dodawać jakiś dodatków typu: mapy zwydziwiane itp. To jest moje zdanie na ten temat... Osobiście bym pozostał przy domyślnej wersji mapy przez cały okres gry :)  

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na 3 godziny jest inna wersja mapy, de_dust2_night jakoś do mnie nie przemawia, ale poczekam jeszcze na zdanie innych. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie podoba mi sie ze względu na mapke typowo "csgo", ale podoba mi sie plugin w którym w godzinach rannych do 18 mamy niebo jasne, a po 18 jest po prostu nocne niebo. Gdzieś to na serwerze widziałem i po prostu ladnie wyglądało taki mały detal, ale to tylko >moje zdanie<. Jestem za tym co napisał @ misiek223 zagrać zawsze można w Niedziele ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to co zacząłem zauważać jak mapy nie są często wymieniane to ludzie poprostu wychodzą bardzo często z całego serwera potrafi się zrobić 8 osób i to zjawisko się pojawia coraz częściej dlatego pomimo tego że dla mnie pomysł z inną mapka raz na 3h  jest fajny tak jednak bym się zastanowił w dalszym ciągu nad tym jednak trochę jest to irytujące jak gracze uciekają, trzeba chyba jednak zostać przy pomyślę żeby na konkursach były grane inne mapki a tak został sam klasyczny dast 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra propozycja można dać tak jak misiek pisze na konkursie i zobaczymy jak to się przyjmie. Ta green mapa byla kozak ona by mogła być co 3h.

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gdziekonkurs

Mapa typowo CS:GO, a jak wiadomo sieciowy serwer DD2 jest klasyczny, jestem przeciw, lecz:

W dniu 6.06.2022 o 17:22, misiek223 napisał:

Można spróbować zagrać na konkursie w.niedziele i zobaczymy czy ludziom podejdzie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mapka jaka będzie grana na kolejnym niedzielnym konkursie jest ogłaszana w wynikach z poprzedniego konkursu. Skoro jeszcze nie było info o nocnej wersji dasta to pewnie jeszcze będzie. 

Przez snuffy,

Tak jak napisał scofield. Nocna wersja dusta na konkursie w którąś niedzielę na pewno się pojawi 😉

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie