Skocz do zawartości

Zablokowane Odwolanie JailBreak cs 1.6


Majonez

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Dziecko Lat 15
IP / Steam ID*:-
Admin banujący: Eziek
Data i godzina otrzymania bana*:22 dzis 
Runda:-
Serwer*:Jailbreak cs 1.6
Powód:obraza/obraza zmarlych
Link do demka*:http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2205172149-jailbreak_perineum-1652816940-1652818140.zip
Wycinek z konsoli*:
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Eziekk. 
[AMXBans] Pozostalo ci 6 dni , 23 godzin , 24 minut i 46 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Dziecko Lat 15 
[AMXBans] Powod : ' Wyzywanie/Wysmiewanie zmarlej rodziny gracza ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Csowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 583100069 ' 
[AMXBans] Twoje IP : '' 
[AMXBans] ===============================================
Krótki opis sytuacji*:Polecam obejrzec dokladnie moment za co dostalem tego bana i slowa ktorych uzylem

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

No to nic po kolei: Bylo cos cos tam gadane (demo) pozniej byl tekst od yamahamy "bachory wojny" ja jako mam nick Dziecko odpowiedzialem yamahama i koledzy kiedy nie bylo nic obrazliwego,on odpowiedzial dziecko i kolezanki bylo smieszne ble ble ble 0 toxicu po chwili rozmawiaciac z kolegami na tsie padlo pytanie w grze czy stary nadal pije czy juz przestal gdzie nie bylo skierowane to do yamahamy na co on odpowiedzial ze chyba twoj to mu powiedzialem ze pilem wczoraj z nim lyche i to normalne a on cos zaczal gadac ze nie zyje od 8 lat nie zroumialem dokladnego kontekstu bo bylo smiesznie i nikt nie pytal o jego rodzine albo tate wiec odpowiedzialem ze tez bym sie przekrecil na jego miejscu gdzie nawet nie chodzilo mi o jego rodzine ale nasz madry przystojny i bardzo meski administrator eziek dzielnie sprawujac swoja funkcje uslyszal cos i juz zaczal dzialac banujac mnie na nastepnej mapie na tydzien za obraze rodziny 

mam tylko 2 pytania

 

Gdzies obrazilem jego rodzine?

Wysmiewalem jego zmarla  rodzine? 

 

Ogolnie to widze ze nic sie nie zmienilo i administracja odwala jak odwalala ale wydalem 40 zl na svipa i jakies tam szlugi i w sumie szkoda zeby sie marnowalo nie?

 

A i oczywiscie wnosze o bana dla yamahamy za prowokacje i wyzywanie od pedalow pozdrawiam i czekam na ub albo skrocenie bana jesli faktycznie gracz odczul ze to idzie w jego kierunku

Dodam ze jeszcze mozna zauwazyc ze wszystko bylo w smiechu i nie mialem zamiaru nikogo urazic a ze yamahama mysli ze wszystko jest skierowane w jego strone to nie moja sprawa a smiechy na tsie i czasami mylenie przyciskow na tsie z tymi od csa moga brzmiec gorzej niz mialo pozdrawiam 

 

 

Edit: Kochany przystojny adminku obejrzyj demko bo chyba o jednego harnasia za duzo wypiles i nie wiesz co mowilem ani razu nie padło slowo "ojciec" "tata" wszystko SLYCHAC NA DEMKU a ty cos gadasz wyssane z palca demko do obejrzenia przez ub team i niech sami powiedza co mowilem bo u Ciebie ciezko ze zrozumieniem czego kolwiek nie pozdrawiam

 

Jesli yamahama sie nie skarzyl nie wnosze o jego ukaranie i nie mam pretensji o zadne jego slowo wiec oczekuje tylko na ub i tyle milej nocki a ty eziu nie zapomnij pomalowac paznokci ty moj przystojaniaczku :*

 

Edytowane przez Majonez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz czelność pisania jeszcze odwołania po tym?

 

Słyszałem całą waszą rozmowę. Nie wyglądało to ani troche jak "pomylenie guzików". Możesz kłamać administracje forum, ale nie kłam samego siebie. Jeśli ty nigdy nikogo nie straciłeś zazdroszczę, może nie wiesz jak bardzo wielką wage miały słowa w stronę yamahamy które powiedziałeś.

 

Obserwowałem w spokoju tą sytuacje, bo na początku waszych odzywek to brzmiało jak "koleżeńskie" docinki. Ty mu docinałeś, on ci odpowiadał. 

Powiedziałeś, że "na miejscu twojego ojca też bym się przekręcił" z premedytacją. Ja sam w to niedowierzałem, ale jak widać poziomem nadal jesteś w podstawówce. 

Nawet jeśli zrobiłbyś to dla żartów to nie usprawiedliwiało by cię to ze słów które powiedziałeś. Są pewne granice moralności.

 

Cytat

1. Dodam ze jeszcze mozna zauwazyc ze wszystko bylo w smiechu i nie mialem zamiaru nikogo urazic a ze yamahama mysli ze wszystko jest skierowane w jego strone to nie moja sprawa a smiechy na tsie i czasami mylenie przyciskow na tsie z tymi od csa moga brzmiec gorzej niz mialo pozdrawiam.

Wstydź się za siebie, a poza tym to nie yamahama sie skarżył, sam byłem świadkiem całego zdarzenia. Jeśli ja "w śmiechu" życzyłbym twojej rodzinie śmierci ciekawe jakbyś się czuł.

 

Mam nadzieję, że nie będę musiał nic dodawać. Ja na prawdę nie banuję za byle koleżeńskie wyzywanie, bo sami się śmiejemy z chłopakami, ale dopóki mam tu admina nie dopuszczę do m.in. poniżania, "żartów" o zmarłym tacie, odmienności oraz dyskryminacji ze względu na poglądy do życia. To tak jakbyś dostał mandat za brak biletu i pisał odwołanie, że nie jechałeś na gape xd

 

 

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie byłem też przy tej sytuacji całej i to nie jest twój pierwszy wyczyn gdzie wbijasz na serwer i prowokujesz graczy i udajesz jakiegoś "fifarafe" 

jak cie yamaha prowokował trzeba było napisać to albo zgłosić na u@ adminów było pełno ale pewnie twoje słowo by brzmiało nie jestem "60" 

zgodnie z regulaminem 1.5aZabronione jest obrażanie rodziny graczy/administracji. (Ban od 24h do 7 dni.) jak widać tutaj @ Eziekk tutaj potraktował cię ostro więc jak w regulaminie masz, odpocznij popraw swoje zachowanie i wróć bo serwer to nie podwórko żebyś taką szopkę odwalał jak u siebie 

Pozdrawiam Exit 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owy serwer nie znajduję się na sieci. 

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie