Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Banicja Hayabusa


ninjaxpp

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: 廾闩丫闩⻏ㄩ丂闩
IP / Steam ID*:'STEAM_0:1:181524937
Admin banujący: radkovsky
Data i godzina otrzymania bana*16. maj 2022 - 19:02:45
Runda: nie wiem 
Serwer*:  Classic dd2 [91.224.117.91:27450]
Powód: Czitujesz
Link do demka*: https://e91.hltv.org.pl/srv66292/HLTV-2205161847-de_dust2.dem.zip
Wycinek z konsoli*:


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitujesz'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:181524937'
[AMXBans] Twoje IP: '45.82.146.83'
[AMXBans] ===============================================


Krótki opis sytuacji*: Nie wiem, dostaje banicje 'CZITUJESZ'. Prosze o sprawdzenie sobie demek i unbanicje.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Edytowane przez ninjaxpp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na specta w celu przejrzenia Ciebie, nie myślałem, że tak szybko pójdzie. A więc tak...

 

Demo: https://www28.zippyshare.com/v/agcLPmcM/file.html

 

9:36 B+/- Tutaj nawet na fleszu, choć mógł po prostu mieć farta.

9:44 B+ Tu już raczej na farcie nie było XD

11:20 B+ Ładnie celownik na głowę leci.

12:10 B+ Strzelił zupełnie gdzie indziej, a HS z awki siadł i tak.

12:34 B+/- Tę akcję chyba najwięcej razy oglądałem, gdyż miałem wątpliwości, jednak wygląda, jakby celownik się blokował na głowie.

13:43 B+/- Coś dziwnie szarpnęło, chyba że mi się wydaje.

 

Mam nadzieję, że tyle wystarczy, ale jeśli nie, to będziemy obserwować dalej ;)

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, więc może ja teraz. 

9:30- gość pada po lewej stronie, wiadome jest to, ze gość jest wbity więc strzelam i go trafiam. Po prostu, po ścianie. Tu był lucky.

9:36 tak na flashu, chociaż to mleko i tak znikome było(chyba, nie pamietam). Po prostu strzelone i trafione. (to jest taka sama akcja, jak sie strzela z respu tt na brame mid z początku, zeby trafic kogos z ct, tam jest po prostu lucky)

9:44 co na farcie nie było? to, że gość mi w plecy nie strzelił czy to, ze caly model gościa bylo widać i go zastrzeliłem?

11:20- jeśli dosłownie 5sekund wcześniej nie szedł celownik na głowę jak przebiegali po gali i na bramie mid to jakim cudem leci na głowę, po prostu przycelowałem, naucz się pestkować.

12:10- jeśli masz kropkę wyłączoną z awp komenda to możesz zobaczyć, że celownik jest o wiele większy i dlatego trafilem. 

12:34- nic sie nie blokuje, jak strzelasz szybko z deagle to leci do gory celownik, wez w sciane sobie postrzelaj i sprawdz sobie...

13:43 nie wiem co Ci tam szarpie, weź tu chodź jakiś spec i to oceń bo nie mam siły do ludzi, którzy są niekompetentni w takich sprawach. 

Tak,, można się doczepić 1 akcji, która była 100% lucky, dokładnie ta z 9:30.

Zapoznaj się z komendą do awp "crosshair 0" to zrozumiesz jak to możliwe,że dostaje gość na gali.

Proszę o zapoznanie się z tym materiałem kogoś kompetentnego w temacie, ponieważ radkovsky nawet nie potrafi tego ocenić, pozdro.

@edit 

Jak coś to grafika 800x600 bo to też robi różnice, modele są o wiele większe i jest o wiele mniejszy celownik :)

@edit.

Misiek pisał, że nie wejde juz na ten wasz serwer, tego bana za cheat macie mi ładnie tu rozpisac i uniewinnic od tego oraz jak chcecie to perma za wyzywanie mi wtedy dajcie. 

 

Edytowane przez ninjaxpp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo; https://www28.zippyshare.com/v/agcLPmcM/file.html 

 

9:36 - +/-b

9:44 - flesh poszedł od swojego gracza z drużyny na obserwatorze widać, że ma flesha, a w rzeczywistości nie ma -b

11:21 - +b

11:23 - +b

12:10 - +b

brak_ub_csowicze2021.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie