Skocz do zawartości

Zablokowane postulat


misiek223

Rekomendowane odpowiedzi

#freewarek

 

Witam. Odnośnie zaistniałej sytuacji z ub dla @ Przeklinak wnoszę postulat o ub dla mojego kolegi @ waRRRRRR - nie wiem jakie były warunki umowy w decyzji ub przeklinaka ale załóżmy, że my też byśmy chcieli takie otrzymać, tak dla sprawiedliwości. :kappa: 

 

 

@ ferstel ban jest od 10 warnów nie od 9. Sam przeklinak potwierdził, ze miał 10 warnów co było powodem rangi @ Zbanowany

 

Chciałbym aby zarówno moi znajomi jak i gracze serwera dd2 mieli opcje odpokutowania.  Dlaczego to ma być dla wybranych przez osoby z góry? 

 

EDIT

 

DLa jasnosci opisze dlaczego waRRR został zbanowany. 

 

Otóz dostał blokade na czat (1dzien) od ktorej sie odwołal - https://csowicze.pl/forum/1337-rozpatrzone/ 

no i niestety co moim zdaniem jest slabe, dostal permbloka (po napisaniu odwołania). multikonto zalozyl dopiero po tygodniu jak nie po dwoch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma możliwość z czasem wyrażenia skruchy i zadbania o to byśmy dali komuś druga szanse. Każdy ja od nas otrzymuje jeżeli widzimy, że komuś zależy. W tym przypadku po czasie dostaliśmy konkretne wiadomości, które nas przekonały do przeklinaka.

 

Co do reszty zbanowanych których wymieniliście wyżej, nie widzę żadnej ale to żadnej postawy by dać im kolejną szansę. Decyzje które zostały podjęte wobec przeklinaka były konsultowane zemną.

 

Jeżeli druga szansa nie pomoże, podziałamy z wilczym i blokada na IP. 

 

Myślę, że konkretnie wyjaśniłem jak to działa. Każdy zbanowany jest w tym samym worku lecz na innej półce. Jeden zawinił mniej drugi więcej więc nie każdemu będzie tak łatwo "odpokutować" jak to zostało nazwane.

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie