Skocz do zawartości

Zablokowane Granaty - propozycja


Invis

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponować ograniczenie flashów. Na serwerze jest wyłączone oślepianie własnego teamu i każdy rzuca flashe, a przy pełnym serwerze jest to dość denerwujące jak przez pół rundy jest się oślepionym.

Dlatego proponuje zablokowanie posiadania więcej niż jednego flasha. Wiem, że 2 flashe są domyślnie w cs i nie jest to dodatek serwera, ale z mniejszą ich ilością gra będzie bardziej dynamiczna. Można to ograniczenie wprowadzić kiedy na serwerze jest więcej niż 15-20 osób.

Drugą propozycją jest usunięcie z vipa granatów. Na serwerze gra dużo steamów, które mają vipa i jest przez to straszny spam granatami. Szczególnie denerwuje to, że ludzie z naszego teamu rzucają smoke nie tam gdzie trzeba i utrudniają grę. Myślę, że osoby, które potrzebują granatów spokojnie je sobie dokupią.

 

Edytowane przez Invis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Invis zmienił tytuł na Granaty - propozycja

Generalnie odnośnie 1 propozycji jestem zdecydowanie na nie po pierwsze to bardzo się to odbije czkawka ludzia to bardzo nie przypadnie do gustu i tego jestem pewien nie można ogarniczac granatów na serwerze ewentualnie można zrobić tak żeby te granaty każdy sobie kupował sam, flesh jest po to żeby oślepić gracza drużyny przeciwnej i go zabić wiadomo że jak pójdzie kilka tych fleshy to jest zwykły pech na to nic nie poradzisz, najbardziej się odbije to na graczach którzy wiedzą jak z tych granatów korzystać i podejrzewam że przestaną tu grać

 

Propozycja 2 trochę się już odniosłem do tego wcześniej ale dodam tylko że z doświadczenia wiem że raczej 3/4 graczy którzy mają tego steama to korzystają z tych granatów dobrze odnośnie smoka pamiętam że już był usunięty z VIPA ale w bardzo krótkim czasie został dodany spowrotem więc też raczej odpada 

Odnośnie usunięcia granatów całkowicie i żeby każdy gracz musiał sobie kupić sam jest ok nie mam totalnie nic przeciwko ale to tylko moje zdanie, podejrzewam że gracza też nie podejdzie ale spróbować można 

 

Moim zdaniem żadnego argumentu który by był przekonywał do zmian 

Edytowane przez anY^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że granaty dla VIPa powinny zostać bez zmian. Pomijając graczy ze STEAM to inni gracze kupują VIPa żeby między innymi dostać komplet granatów. Jest to wygodne a niestety, w obecnych czasach popularności 1.6 każda wygoda popłaca większą ilością graczy na serwie.

Na temat nieumiejętnego używania granatów dywagowaliśmy już wiele razy i na to nie ma mocnych. Trzeba być bardziej uważnym i nie pchać się tam gdzie co runda leci 10 fleszy - bo umówmy się - da się to rozkminić po zagraniu maks. 1 mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia granatów była wielokrotnie poruszana i jak już usunęło się jakiś granat z usługi to przybyło jeszcze większe niezadowolenie. O tym wspomniał @ anY^^, dlatego powróciliśmy do początkowego startera dla VIPa. Granaty zostają bez zmian, a od granatów oślepiających po prostu czasami trzeba się umiejętnie uchronić. Wiadomo, że czasami komuś wpadnie przypadkowy granat, ale z tego powodu nie będziemy zmieniać podstawowych przywilejów. @ scofiield bardzo dobrze wyjaśnij i wyczerpał temat. :beargif:

 

propozycja_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie