Skocz do zawartości

Zablokowane (Ban KacperTIW-Andrzej Pijok)


ADAM SOROKO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:KacperTIW
IP / Steam ID*76561198982544351
Admin banujący: Andrzej Pijok 
Data i godzina otrzymania bana*: 25.04.2022 . 9;40
Runda: Nie pamietam 
Serwer*: Only Mirage #1
Powód: Niby Jestem Odpalony he  :)
Link do demka*: nie mam 
Wycinek z konsoli*: nie mam
Krótki opis sytuacji*: Ogólnie to tak jestem stalym graczem waszego serwera i nigdy w zyciu nie mialem wh w cs , wybieglem rampe i zlapalem firebox oraz drewno i tak mi wychylili i poszly 2 glowy dostalem po chwili perma . 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 08-giniesz zaczynasz pisac ze zaczynasz zabawe 
7 40- wiesz o nas i tak stajesz w miejscu po co?. 
10 47-ogladalem ta sytuacje 5 razy w zwolnionym tempie ani razu nie zauwazylem zeby on ci tupnal czy bylo go w jakis sposob widac i tak oddajesz strzal i zabijasz.
13 45-caly czas stoisz wcelowany nie bojac sie o to ze przeciwnik ci z peekuje z 2 strony. Skad o nim wiedziales?
15 35- Nie obawiales sie wogole o fireboxy ani schody odrazu wychodzisz wcelowany w diffult gracz z pod drewna nikt o nim nie wiedzial idealnie jak zaczal cie pekowac postanowiles po trzymac ta pozycje.
To tyle z mojej strony ^^

Dla mnie WH.

Edit: https://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20220425-092511-1128835495-de_mirage_csowicze_new-_______________PL______CSowicze.pl______MIRAGE_________TR128___1s1k.pl.dem.zip

Zapomnialem przepraszam ^^

Edytowane przez xKarex5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xKarex5 napisał:

5 08-giniesz zaczynasz pisac ze zaczynasz zabawe - To zawsze pisze jak sie zdenerwuje )
7 40- wiesz o nas i tak stajesz w miejscu po co?.  
10 47-ogladalem ta sytuacje 5 razy w zwolnionym tempie ani razu nie zauwazylem zeby on ci tupnal czy bylo go w jakis sposob widac i tak oddajesz strzal i zabijasz.
13 45-caly czas stoisz wcelowany nie bojac sie o to ze przeciwnik ci z peekuje z 2 strony. Skad o nim wiedziales?  Ktorys z graczy mi powiedzial nie pamietam juz kto dlatego od razu zlapalem go 
15 35- Nie obawiales sie wogole o fireboxy ani schody odrazu wychodzisz wcelowany w diffult gracz z pod drewna nikt o nim nie wiedzial idealnie jak zaczal cie pekowac postanowiles po trzymac ta pozycje. - Ogolnie bylo tylko A wiec zlapalem rampe nie widzialem i nie slyszalem ze ktos jest na schodach lub zbija wenta w jungli wiec wzielem se do glowy ze sa 2 na a wiec zlapalem difult po czym drewno i wydawalo mi sie ze slyszalem tego z pod drewna przy jkedynkach dlatego 3malem do konca
To tyle z mojej strony ^^

Dla mnie WH.

 


Siema sory za 2 odpowiedz lecz tak Ogolnie mam Monitor 244hz na pewno tez roznice mam od innych graczy , 2 sprawa co do tych podpunktów 5 08- Zawsze gdy sie zdenerwuje pisze zaczynamy zabawe , 15 35- Bylo only A dlatego zlapalem rampe nikt na Schody nie przebiegł ani nie zbił jungli to wziąłem se pod uwagę ze pewnie są na A w 2 wiec wyszedlem zlapalem od razu diffult  i slyszalem przy jedynkach wczesniej jak ktos biegł wiec 3małem i dla mnie bylo to pewne ze jezeli zabiłem difult to moze byc przy drewnie lub na , tez biore pod uwage to jezeli trzymam pozycje to moze mi wyjsc z innej pozycji i zabic , 13 45 , do tej sytuacji sie nie odniose bo nie wiem o ktora dokladnie chodzi 

Edytowane przez KacperTIW
Przez Gość,

Następnym razem edytuj post.

Ostrzeżenie słowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 08- Co to ma do spalonych akcji? b-
7 40- Chłop słyszał, że rzucili molotowa, biegł za nimi i po chwili jak zeskoczyli ustał.. Jednak nie wiem o co chodzi w tej wypisanej akcji. O to, że stał? b-
10 47- Było słychać jak ctek w łączniku przeładował mke b-
13 45- no niby był wcelowany w to miejsce co chłop tam stal, można to policzyć do b+/-
15 35- chłop po drewnie skakał, a ze standardu poleciał od enemy granat, wiec o co chodzi, że go picknął? B-

 

Za mało do bana. UB. 

 

PS. @ xKarex5jako admin powinieneś również reagować na sytuacje gdzie gracze wyzywają innych graczy. ;) 

gracz_odbanowany_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie