Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga szybkigrzesiu


TabaQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: TabaQ

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :

Admin szybkigrzesiu

 

Powód skargi:

 

Link do dema: http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2204161431-jail_armageddon-1650112260-1650113760.zip

21:10

 

Strzeliłem do kolegi z scouta, podczas tego gdzie niewidział kto z niego strzelił, przybiegł i na zwykłym bezruchu, bez zakazu trzymania czegokolwiek, kto ma scouta ma go wyrzucić i następnie mnie zabił, podczas gdy kto inny mógł mi go rzucić albo w międzyczasie mogłem zamienic się z lechem który miał ten sam strój.

 

2 Sprawa zostanie dorzucone demko z aktualnej mapy poniżej.

Dostałem bana za obrażanie itp, podczas gdy napisałem normalnie że gość mi fk zrobił z racji iż otworzyli cele bez komend i mi głupio odpowiedział że uciekałem z celi i coś tam dopowiedział już nie pamiętam co dokładnie i mu odpowiedziałem, uważam że ban słuszny ale 2 osoba która zacząła wyzywać i dalej wyzywała nie dostała bana tylko ja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zwróceniu uwagi widziałem że tylko ty  zaczałeś wyzywac i to mocno a wiecznie pisać kultura nie bede. Patrzylem na czat lecz calkiem szybko sie przewijał przy 20 graczach lecz twoje wyzwiska to juz przesada wiec ciesz sie ze tylko 30minut. Patrzylem tez konsole i nie widziałem zeby cie ktos obrazal po ostrzezeniu

 

a to pierwsze ze ktos strzelil mi w plecy z scouta a nie bylo slychac drugiego podnoszenia broni to powiedzialem zeby osoba ktora go posiada niech wyrzuci nic nie mowiac o tym ze oszczedze - masz bron giniesz proste nie musi byc zakaz trzymania jakby nikt nie wyrzucil to bym przeszukal  i tez cie zabil

2000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy widzi co chce :) przeanalizujemy i zobaczymy ile czasu ja niby wyzywałem po tym jak napisałeś kultura i ile osoba która ze mną się wyzywała


Demko z bana za wyzywanie zaczyna się 07:50, cytuje "spierdala*** z celi więc zamknij morde". i dalej idzie poczytać http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2204161905-jail_blue-1650128700-1650129960.zip

nick gracza co mnie wyzywał 6najt i jakoś nic nie dostał.

a na czacie fajnie widać gdzie ja niby kontynuuje a on przestaje.

Edytowane przez TabaQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoście pierwszej sprawy zostałeś zabity słusznie przez @ eRlen g4skins.

Strzeliłeś w niego scoutem oraz na polecenie "wyrzucenie scouta" nie zrobiłeś tego od razu.

No i posiadałeś broń więc mogłeś zostać zabity.

 

 

Druga sprawa po przejrzeniu nagrania nie ma osoby która zaczęła obrażać, bo

w tym samym momencie on powiedział, a ty napisałeś.

Następnym razem jak jest FK to pisz do Admina na u@ i poczekaj aż rozwiąże on sytuację.

 

Następnie po interwencji @ aDk abyście się uspokoili ty zacząłeś.

 

aDk <33 -19:13:21- 'say' "moze troszke spokojniej"
Magus z Delta Force -19:13:21- 'say' "co si eprujesz"
TabaQ -19:13:23- 'say' "wiec morda krotko jak niewiesz "
6najt -19:13:24- 'say' "ch*j ci w dupe"
Magus z Delta Force -19:13:24- 'say' "jasne"
Marcin | CSSetti.pl -19:13:26- 'say' "/kontor"
Magus z Delta Force -19:13:28- 'say' "xD"
TabaQ -19:13:32- 'say' "ja nie twoj sta**"

 

Tym ostatnim zdaniem zasłużyłeś sobie, bo to już było przegięcie.

Już nie mówię o tym, że powinieneś dostać dłuższego bana.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie