Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane D1mple Ub/ Odwołanie


dimple

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: D1mple
IP / Steam ID*STEAM_0:0:177861357
Admin banujący: kwl
Data i godzina otrzymania bana*15 kwi 2022 - 18:06:56
Runda: Nie pamiętam
Serwer*Only DD2 CLASSIC [FreeVIP 19-12/STEAM] |Reset| |Asysty| |2x Statystyki| |Nowe Topki| |Medale| |KONKURS| CSowicze.pl (de_dust2)
Powód: Czitujesz
Link do demka*:
Wycinek z konsoli*:
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : d1mple 
[AMXBans] Powod : ' Czitujesz ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 177861357 ' 
[AMXBans] Twoje IP : '  ' 
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
[AMXBans] ===============================================
Krótki opis sytuacji*: Zwykła gra, kilka lepszych akcji pod only Hs, rozmowa ze znajomymi i nagle Perm za rzekome Czitowanie. Czekam na rozpiskę demka 1;1

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

 

Zeby duzo się nie rozpisywać :

 

1:01 - łupnie przez sciane juz mierzone nastepnie wychylenie i dobicie 

1:20 - wiedział ze gosciu tutaj jest na respie TT ale zrezygnował bo juz było by za pewne :)

1:54 - dorze wiedział ze jest gosc - najpierw obejrzyj normalnie potem w zwolnionym tempie zeby zobaczyc kiedy jest strzal.

 

 

Jak to za mało moge rozpisać demko wczesniejsze aczkolwiek chyba nie bedzie potrzeby

 

 

link do demka: https://e91.hltv.org.pl/srv66292/HLTV-2204151804-de_dust2.dem.zip

 

Edytowane przez kwl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dużo się nie rozpisywać? Twoim obowiązkiem jest rozpisanie całego dema a nie kilka punktów to raz. Dwa, żaden z wymienionych czasów nie jest spalony. 

1;01 - Łupanie przez ściany? Z takim zarzutem powinieneś wymienić minimum 5 takich momentów. Info poszło. Swoją drogą, jeśli dla Ciebie było to "łupaniem" przez ściany, to połowa serwera musiała by dostać bana, bo jeśli celownik idealnie pokrywa się z modelem w totalnie  randomowym momencie, to każdy gra na WH :D

1;20 - Kolejny raz, kiedy info zostało dostarczone, poza tym na mapie widoczny jest zgon  graczy z B chwilę przed twoim nagraniem demka. Naturalnym faktem jest, że ktoś, kto patrzy na mapę domyśli się, że będą plecy.

1;54 - Kolejna akcja z infem.

 

Czy aby na pewno twoja znajomość amx wynosi 10/10? Po tej rozpisce mam szczere wątpliwości. Żadna z wymienionych akcji nie jest spalona, prześwietl resztę demka. Jeśli grałem na "wh" bo na to wychodzi, to dlaczego ginąłem w tak banalnych sytuacjach w plecy, mimo iż sprawdzałem x czasu pewną pozycję? 

Z mojej strony tyle, resztę zostawiam komuś, kto bardziej ogarnia rozpisywanie Demek. Czekam na Ub, pozdrawiam 

Edytowane przez dimple
Przez Nyguss,

Ostrzeżenie słowne (0)

Publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:01 być może lekkie zawahanie i zbyt szybki strzał, jednakże słychać kroki b-

1:08 czysty hs, nie ma co sie zastanawiac nad tym - demko z HLTV :P b-

1:20 b-

1:54 b-

2:03 b+/- 

2:13 - 2:35 b+/- dziwne zachowanie imo przy sprawdzaniu plecow, ale pozniej slyszal tam jakies kroki i dal info. Co ciekawe, przy tej akcji zaczął podchodzić coraz bliżej żeby ujrzeć przeciwnika, zaś w 2:03 szybki scroll, wychylenie i strzał jakby wiedział - warto zwrócić uwagę

2:48 jakieś tam tupnięcie było, ale poszedł na pewniaka + ledwo go zobaczył i zaczął strzelać b+/-

 

Taka tam rozpiska ode mnie, dla mnie za mało dowodów na bana :) Natomiast warto obserwować myślę :D

 

sk1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2022 o 19:10, kwl napisał:

1:01 - łupnie przez sciane juz mierzone nastepnie wychylenie i dobicie 

1:20 - wiedział ze gosciu tutaj jest na respie TT ale zrezygnował bo juz było by za pewne :)

1:54 - dorze wiedział ze jest gosc - najpierw obejrzyj normalnie potem w zwolnionym tempie zeby zobaczyc kiedy jest strzal.

 

 

Jak to za mało moge rozpisać demko wczesniejsze aczkolwiek chyba nie bedzie potrzeby

 

 

link do demka: https://e91.hltv.org.pl/srv66292/HLTV-2204151804-de_dust2.dem.zip

 

Na tym demku nie ma nic ciekawego prócz czasówki 2:55 - jedziesz po modelu, następnie ustawiasz się na pewniaka +b

 

 

Demko mapę przed banem; https://e91.hltv.org.pl/srv66...-2204151740-de_dust2.dem.zip

 

4:46;40 - celujesz w bramę na środku widzisz ramie enema gdy oddajesz strzał celownik przeskakuje na drugiego ct'ka który już przebiegł przez bramę?. +b

5:52;06 - +/-b 

12:22;37 - za szybko strzeliłeś, enem biegł przed wychyleniem zatrzymał się +b

12:55;30 - celownik daleko, a siada główka +b

14:38;49 - najlepsza czasówka na koniec, przez całą mapę nie strzeliłeś tak, a gdy jest przeciwnik od razu +b 

 

 

brak_ub_csowicze2021.png

 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie