Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja sprawdzania graczy


Grubyy

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór przychodzę z propozycją której chyba nikt nie zaproponował a chodzi o sprawdzanie graczy. Propozycja jest taka aby gracze byli sprawdzani przez aplikację Anydesk przez którą administratorzy będą mogli sprawdzić pliki gracza np. kiedy gracz nie chce aby admin mu "grzebał" w plikach może usunąć możliwość używania klawiatury i myszki przez admina który go sprawdza. Gdyby gracz to zrobił to musiałby się słuchać admina który mówi mu w jakie pliki ma wejść a gdyby się nie słuchał to mógł by dostać bana za brak współpracy. Myślę że takie sprawdzanie graczy będzie innowacyjne i to że będzie mniej cheaterów na serwerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wiem, że takie coś kiedyś było w MC i chyba nawet nadal jest, ale usunęli bo chyba to jest nielegalne. Jeśli jest to legalne to mnie poprawcie, ale obiło mi się o uszy, że chyba jest zabronione. Jeśli jest nielegalne to logiczne, że pomysł do kosza. Jeśli natomiast jest legalne to decyzję zostawiam innym, ale jak się spodziewam, większość będzie na nie z różnych powodów itp. :D 

 

@ Szprotu o hej, konto założyłeś cziterze, aby napisać, że jesteś na nie? :haha: I właśnie coś tak myślałem, ze illegal. 

@ Szprotu ale to Twój 1 post :D 

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze moze frytki do tego? :kekw: prędzej czy później cziterzy sie złapią, spokojna twoja głowa, mamy niezawodnych speców :overkappa: 

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_odrzucona_csowicze2021.png

1: zły dział,
2: Nie przejdzie to, wiele cheatów może być nawet w innym folderze i po prostu być injectowanych więc nawet byś nie znalazł. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie