Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na Admina.


skevvi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: palmy som faine hoje
Wiek: 14
GT(kliknij): https://www.gametracker.com/player/palmy som faine hoje/91.224.117.66:27080/
Sprawny Mikrofon Tak/Nie: Tak, sprawny
Dlaczego ty (rozbudowana wypowiedź): Gdyż gram od dłuższego czasu, mam ponad 110 godzin przegranych na serverze, posiadam doświadczenie do którego się odniosę poniżej. Upominam graczy jak
Nie przestrzegają regulaminu typu żebrania o guziki, bądź kulturę. Jestem też od dłuższego czasu kulturalny, nie sprawiam problemów i jestem lubiany w większości przez graczy jak i przez administację. Jestem też bardzo aktywny na serverze w CS 1.6 jak i na Discordzie.
Doświadczenie: Byłem administratorem na serwerze CS 1.6 i pełniłem rolę Współ Właściciela na serverze MTA, jak i byłem wiele razy adminem od 2020-2021.
Kontakt: Discord
Znajomość regulaminu(0/10): 9/10
Znajomość amxx(0/10): 7,5 (można sprawdzić)
Byłeś wcześniej karany?: Tak, byłem za kulturę najczęściej.
Składka (Tak/Nie): Na ten moment nie jestem w stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Aktywność
+kontakt
+Pomocny
+/- wiek
+amxx
Od ostatniego podania widać u ciebie poprawę ,widać ze ci zależy. Na dobrą sprawę dałbym ci okres próbny i zobaczył co z tego wyjdzie. 
P.S Nie pozdrawiam ludzi którzy wejdą tylko po to by napisać jak bardzo są na NIE go nie nie lubią :*  . Oraz apeluje do @ Właściciel CS 1.6 [Hide & Seek] o wyrażenia własnej opinii a nie sugerować się tym co mówi większość bo siła tłumu jest nie sprawiedliwa i już przekonał się o tym jeden były opiekun. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

 

+/-Wiek Według mnie okey 

+Gt + /widać jesteś często na serwie 

+Doświadczenie/jest tu plusem jako że osoba miała już styczność adminem 

+/-Mikro - (Tak, sprawny) Nigdy cię nie słyszałem 

+Kontakt 

+Znajomość regulaminu/ widać że starasz się przestrzegać 

+Znajomość amx

Byłeś karany ale jak chyba każdy w dziecinie gry 

 

Ogółem widać że grasz często a to już jest plusem dajesz się poznać jestem za okresem próbnym.

Edytowane przez WoJteK 92
Poprawność pisania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za okresem próbnym

-wiek

+gt

+mikro
+ doświadczenie
+ regulamin
+amx

składka +/-

 

 

widzę u ciebie dużą poprawę od ostatniego podania zgłaszasz nam błędy serwera, graczy którzy łamią regulamin, upominasz ich jak łamią i sam go przestrzegasz. poza twoim wiekiem nie mam się co czepiać ale widzę po twoim zachowaniu że jesteś ogarnięty jak na swój wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick.kubix $$.                                                Kontakt discord                                

Wiek.15

Mikro.tak

Oświadczenie.8/10

Regulamin.znam od skali 9/10

Skladka. 11 zł

Aktywność gram na serwerze co dzień 

Dlaczego ty bo gram 110 godz 

Doświadczenie jestem lubiany w grze cs go 1.6

Przez Klusia,

Ostrzeżenie (0): Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu.  Napisz ten post w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie