Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane skarga


M1STRZU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Skarga na Admina/Gracza (nick): skarga na admina FRNT NA CZOLO
  • Twój nick: M1STRZU
  • Nick oskarżonego: FRNT NA CZOLO
  • Steam ID/IP oskarżonego: nie posiadam
  • Dowody (SS'y/Demo): filmik - -->KLIK<-- oraz demko z dnia 26.02 ok. 13:42 przy banowaniu gracza powiedział "wypierdalasz z tego serwera". Nie wiem czemu ale nie mogę pobrać już tego demka.
  • Opis sytuacji: Brak kultury admina i niekulturalne odzywki do graczy. Wstawione dowody to nie wszystko. Wielokrotnie admin pokazuje brak kultury gdy tylko jest na serwie. Podobnych odzywek było więcej ale miałem wyłączone powtórki i nie wszystkie się nagrały ale myślę że te dowody wystarczą do ostrzeżenia/zdegradowania admina. Dodałbym więcej dowodów ale nie chce mi się już teraz grzebać w demkach i mam nadzieję że te dowody wystarczą. Skarga miała być napisana już dawno ale chciałem zbierać więcej dowodów ale ostatnio admina nie widzę na serwerze więc postanowiłem już napisać.
  • @ Właściciel CS:GO [AWP]

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, wchodzisz na serwer, nie wiesz jaki jest kontekst, śmieje sie z młodym chwile, nic zlego nie powiedzialem, a ty do mnie ze niezla kulturaXD Fajnie by było na serwerze mieć pozytywną atmosfere, dlatego staram sie troche odkleić od tej stypy i zawsze są jacyś ludzie z którymi się śmieje, albo jakieś świrki są - (tu pewnie twoja spinka o odzywki do innych graczy). Powodu do degrada tutaj nie widze, jesli już to maksymalnie ostrzeżenie, ale robisz ze mnie jakąś osobe, która wchodzi i każdego obraża, a tak naprawde jedyna słaba akcja to była właśnie z wypowiedzeniem przeze mnie słów do gracza, który cheatowal "wyp******". Faktycznie leciutko mnie poniosło, ale byłem strasznie zbulwersowany. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie