Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na gracza - Krzysiekk


Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza/admina: krzysiekk
Data i godzina: - 

Dowód demko/ss: - 

czas na demku: - 
SID/IP: - 
Opis sytuacji: 
Opiekun serwera krzysiekk nadużywał rangi, rozdawał guziki bez powodu osobą najczęściej dziewczyną które z nim gadały i się lubili oraz generował guziki z panelu do robienia konkursów gdzie właściciele pozwalali robić konkursy ze swoich własnych. Opiekun ten łamał regulamin serwera jak i administratora psuł grę latając na noclipie czy na godmodzie gdzie potwierdzą to raczej inni gracze serwera. Za plecami właścicieli uważał się za nie wiadomo kogo, czuł się jakby on tu rządził. Robił to z innymi adminami którzy pomyśleli rozsądnie i napisali rezygnacje lecz ten Opiekun dalej trzyma na swoim i kłamie na temat innych z przykładu byłego właściciela Xmo'x lub mnie jako byłego opiekuna serwera. Mam nagranie z rozmowy na ts3 gdzie zapowiedział nastawianie graczy przeciwko mnie bez poważniejszego powodu. Była sytuacja gdzie wezwał 14 letnie dziewczynę która grała na serwerze pod pretekstem "ważnej sprawy" a wręcz nakazał jej tam wejść a potem mówił do niej podtekstami seksualnymi. Moim zdaniem po licznych kłamstwach z jego strony oraz nadużywanie rangi i przywłaszczenia sobie władzy pod nieobecność właścicieli nie zasługują na daną rangę ani na żadną inna. (wkrótce zapewne pojawią się kolejnego skargi na jego temat i prawda wyjdzie na jaw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jak Piesy jestem za degradacja też mam screen jak Krzysiekk pisał do tej dziewczyny podtekstami seksualnymi.

Edytowane przez permuś
Przez Nyguss,

Ostrzeżenie słowne (0)

Nie wnosisz nic do sprawy, spam. Jeśli posiadasz takowe dowody, proszę o wstawienie ich lub przekazanie właścicielowi serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jako były właściciel nie mam najlepszego zdania o Krzyśku praktycznie na 2 dzień napisałem do nowego właściciela, że nie warto mu ufać i nie wiem czemu po tym wszystkim @ Malutkaa dalej jest w stanie go trzymać przy stanowisku.
Krzysiek obraził się na mnie jak małe dziecko nie wiem nawet o co (w sumie już coś tam wiem ) i nie potrafił pogadać jak człowiek i zaczął naużywać flag dla zabawy "bo ja tez tak robiłem" Niesyty bez dowodu taka skarga nic nie wnosi dlatego Bukol dobrze gdybyś takowe przedstawił. Krzysiek ponadto ma problemy tak misie wydaje ze samym sobą często pijany chodzi na serwer i robi jakieś niewłaściwe rzeczy nie wspomnę już o pod tekstach seksualnych kierowanych do nieletniej dziewczyny i szkoda ze to nie było nagrane. Wmawia innym coś czego nie robili tylko by wywołać kłótnie. Poniżej wstawiam zdjęcia z rozmowy gdzie sam się przyznaje do łamania regulaminu oraz namawia innych graczy do tego i przyznaje się do używania "legalnego wh"
 

Spoiler

 spacer.png

spacer.png

Tego "triku" z wh ponoć używają też inni.
I Naprawdę malutka zastanów się czy na pewno chcesz mieć go w administracji bo na pewno nie jest ci potrzebny zwłaszcza ze dalej będę pomagać oganiać serwer a Krzysiek i tak nic nie potrafi. Zresztą sama widzisz jakie ma nastawienie do innych. 

Pozdrawiam @ XmOx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwile zawieszam opiekuna. Przeanalizuje temat dzis wieczorem i skonsultuje się z @ Malutkaa Co dalej, poinformuje w tym temacie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • misiek223 zablokował ten temat
  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie