Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na szybkigrzesiu


zapka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: zapka, kum kum

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : szybkigrzesiu, macie jego sid, jest adminem.

 

Powód skargi: Niesłuszny ban. Wyjaśnię - prowadziłam rozmowę z szybkim grzesiem na temat tego kto bardziej z Naszej dwójki jest męski - żadnych przekleństw, pełna kulturka. Potem napisał mi, że w niczym nie jestem od niego lepsza (wydaje mi się, że to ja tutaj mogłam się poczuć urazona, aczkolwiek odebrałam to jako żart jak całą resztę rozmowy), nagle któryś z graczy napisał na say'u, że szuka chłopaka dla siostry, odpisałam "Grzesiu mógłby, ale to bardziej baba niż chłop, po czym dostałam bana za "obrazę". Bez jakiegokolwiek ostrzeżenia, ban na 30 minut, a jeszcze napomnę, że ów Admin często obrażające się od kilku map osoby, nadmiernie nadużywające przekleństw banuje na 5 minut. (i na to również mam demko dla zainteresowanych:) ) Co w sumie jest bardzo zabawne, bo po serii upomnień dopiero banuje na 5 minut (polecam ogarnąc historię banów jakie nakłada - a co za tym idzie - demka z tego czasu.) Rozumiem, że to mogło go w jakimś stopniu urazić, ale mnie również mogło jego stwierdzenie, że w niczym od niego nie jestem lepsza, aż zakuło w serduszku. :c (((Komentarz co całej sytuacji; Można odebrać to jako lekką prowokacje, (choć dla mnie to zwykła rozmowa, bardziej żartobliwa) ale jeśli on mi sam odpowiada w ten sam spsób, a później banuje to jest tu coś nie halo)))

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):   http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2203041513-jail_anka_v1-1646403180-1646405520.zip

Dzień 7, niedziela (cały dzień - aż do bana)

 

 

Czas zdarzenia: 04.03.2022 15:45

 

Od siebie dodam, że ten admin ma tendencję do olewania tego co się dzieje na serwerze, chyba, że sprawa dotyczy jego (fk na nim, ktoś go obraża) to od razu reaguje. Po więcej dowodów zapraszam na PW, skarga dotyczy tylko tej sytuacji:)))))

Edytowane przez zapka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • zapka zmienił tytuł na Skarga na szybkigrzesiu
45 minut temu, Krul Jungli napisał:

Skarga za ban? tak chyba nie mozna a moze sie myle? Z tego co pamietam to nie mozna napisac skargi za sam fakt dostania bana.

Z tego co mi wiadomo to osoby nie z administracji, lub nie będące świadkami zdarzenia nie powinny się wypowiadać pod skargą, a jak widać można.

Skarga dotyczy bana, jak za równo ignorancji tego co się dzieje na serwerze, a nawet podpina się to pod faworyzację. (jednego banuje, drugiego nie)

Dołącze tylko demko z mapy, na której jeden z graczy obraził bardzo brzydko strażnika, a szybkigrzesiu to zlał, natomisat po mojej odpowiedzi na wiadomość gracza, od razu dostałam bana:]

Poniedziałek, runda 8, początek mapy: http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2203041630-jail_ananas-1646407800-1646409840.zip 

 

 

Edit. @ eryk jestem Jeśli były zaczepki i prowokacje w Twoim kierunku ode mnie, to poproszę o jakiekolwiek dowody, bo coś mi się wydaje, że zawsze zlewałam Twoją obecność na serwerze. c;

Edytowane przez zapka
Przez Nyguss,

Ostrzeżenie słowne (0)


Publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego że już od dłuższego czasu mnie zaczepiasz piszesz jakieś nieprawdziwe rzeczy na które zlewałem i to naprawdę od dawna. Dziś gramy sobie na serwerze znów piszesz w moim kierunku głupie zaczepki że jesteś bardziej męska że masz bardziej męski głos. Potem napisałaś że jesteś lepsza ode mnie no to ci napisałem jak jest a następnie gracz napisał że szuka chłopaka dla siostry a ty oczywiście myśląc że jesteś śmieszna musiałaś dodać coś od siebie co akurat mnie uraziło pisząc że jestem " babom " podsumowując te twoje wszystkie głupie zaczepki i prowokacje dałem ci bana na 30minut. 

A to drugie demo to chyba widać ze stoję w miejscu i nie widziałem czatu a przyczepiasz się do mnie jak było dwóch innych administratorów. Jak dla mnie skarga kompletnie niesłuszna i nie na miejscu gdyż ban słuszny  

 

edit: @ zapkanie mam czasu żeby szukasz sobie demek przykladowo z tego tygodnia 

2000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie