Skocz do zawartości

Zablokowane UB Quesha


QueSha

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: QueSha

IP / Steam ID*STEAM_1:0:511696606
Admin banujący: DługutkiIsLove
Data i godzina otrzymania bana*: Jakoś 21:35
Runda: nie pamietam była to końcówka
Serwer*: Only mirage #3
Powód: obraza administracji
Link do demka*: Nie moge znaleźć  
Wycinek z konsoli*: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://mirageonly.pl/sourcebans/ aby poznać szczegóły.
Krótki opis sytuacji*: Sytuacja wygląda tak że zostaje 1vs6 i próbuje zagrać taktycznie bo przeciwnicy mnie rushowali po czym zabiłem pakę i miałem pakę na sobie wiec kampiłem, po 2 rundach od tej sytuacji dostaje kicka za baitowanie i granie pod kd oczywiście co jest nie prawdą. Lecz Admin widzi coś innego ponieważ odkąd wróciłem na serwer juz kiedyś ma do mnie wielki problem, wiec wbiłem na serwer i napisałem "dlaczego mnie kur*a kickujesz jak nie gram pod kd" odpisał mi ze mozemy sie pobawić w demka jak chce tak pisać czy jakos tak napisał nie odpisałem mu nic no to znów to samo co wcześniej napisał lekko sie zdenerwowałem bo cały czas próbuje mnie prowokować to mu napisałem ze "na ch*j do mnie piszesz jak ci nie odpisuje" napisał kultura po czym znów napisałem i odpisał mi wiadomościa to na ile bana wklejamy wiec odpisałem mu ze mi to jest obojętnie i tak mam wyjebane do tego dodałem ze ma kupić jutro chusteczki w żabce jak będzie szedł do szkoły bo ewidentnie siedział spłakany i mad przed komputerem i szukał kija do du*y na siłe 

Przepraszam za słownictwo ale nie nawidze jak mało aktywny admin wejdzie raz na rok i mnie prowokuje bo widzi ze wróciłem na serwer 

Pozdrawiam [Legenda] QueSha 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie