Skocz do zawartości

Zablokowane [Odwołanie] war


waRRRRRR

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: waRRRRRR
Wartość punktów ostrzeżeń: 1

Nadający Ostrzeżenie: Chumi
Powód Ostrzeżenia: Prowokacja 
Uzasadnienie Odwołania: No to tak, dostałem warna od chumiego *najaktywniejszego administratora na tym forum* za rzekomą prowokacje. Sytuacja wyglądała tak ze kolega nafany zrobił zwykłą burdę na chatboxie i napisał mi jakas wiadomosc ze bedzie mi robił matke czy cos takiego XDD Tayquil dołączył do naszej rozmowy i IRONICZNIE nawiązałem do wypowiedzi nafanego, pisząc do tayquila ową wiadomość. Dokładnie taka sama sytuacja przytrafiła się Ringowi. Jezeli @ Tayquil to ty zgłosiles ten wpis i czujesz sie urazony to przepraszam, lecz jezeli zrobił to ktoś inny to chciałbym abys napisał czy ta wiadomosc cię uraziła, jak wspominałem wyzej była to czysto ironiczna wiadomosc w nawiązaniu do tamtej od nafanego, wszystko w formie zartu. Nie posiadam wycinka w ktorym nafany napisał wiadomosc do mnie bo został zbanowany i juz ich nie ma w archiwum.  

 

 

 

EDIT: Nie widzę czegoś takiego, cała dyskusja była prowadzona dla zartu bo nie oszukujmy sie ale to co pisał nafany było komiczne, cały czas do kogos mial problem a jako samiec alfa odpisywałem mu ponownie ironicznie, pytając na przykład o jego umiejętnościach w rozpisywaniu demek. Czy takie pisanie do kogoś kto działa na szkode forum, obraża administracje i uzytkownikow jest powodem do warna? Jezeli chcesz wytoczyć inne przykłady prowokacji na kims innym to prosze bardzo :P 

@ Chumi 

111.PNG

SieXn3L.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, identyczna sytuacja co do mojej wczoraj, warek nawiązał do tego ze @ nafany napisal do @ misiek223 coś o jego mamie, stąd jest tam stwierdzenie "również za twoją mame", ironiczna wypowiedź, która powinna być nietraktowana jako złamanie regulaminu, pozdrawiam cieplutko

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, waRRRRRR napisał:

*najaktywniejszego administratora na tym forum*

Cieszę się, że za takiego mnie uważasz :) (Dla wyjaśnienia, wiem, że to była ironia, bo zaraz ktoś pultać o to się będzie).

 

Dostałeś ostrzeżenie za podsycanie kłótni. Może i wpisy Nafanego z archwium są usunięte, ale wystarczy tylko scrollem trochę do góry pojechać w chatboxie, a ukażą się nam wszystkie wpisy. Wiadomość którą zamieściłem była jedynie wybrana z kontekstu, jednak nie jest to jedyna rzecz, która spowodowała, że dostałeś ostrzeżenie. Gdyby była tylko ta jedyna wiadomość, to zapewne puściłbym to wolno, ewentualnie napisał na pw.

 

Zamieszczanie pojedynczych screenshotów tej konwersacji jest bezsensowne, bo jedyne co robi, to wyrywa kilka słów z kontekstu.

Co prawda powód mógłby być trochę lepiej ułożony, jednak na drodze nadawania warna wyskoczył mi error, a forum dziwnie udźwignęło tą sytuację, co można zobaczyć po dwóch dodanych różnych zrzutach ekranu pod sobą.

 

@ZoFB3RB.png waRRRRRRzobaczymy co inny administrator zajmujący się tą sprawą będzie myślał. Co prawda, sytuacja jest trochę ironiczna i śmieszna, jednak to nadal wg. mnie była prowokacja. Mogło się bez tych kilku komentarzy ostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostrzezenie_zdjete.png

Według mnie ostatnio za dużo jest "zbędnych" zgłoszeń, tylko nie wiem jakie mające celu.

Krótko: ta sama sytuacja z @ Ringo, no nie ma tu oznaczenia dokładnie na osobę, a też przeglądając archiwum i główny chat nie zauważyłem żadnych spin.

Aczkolwiek @ Chumi ma trochę racji, trochę zbyt ciężkie słowa. Troszkę mniej takich akcji,

Kolejnej szansy nie będzie. ^^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie