Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie od odwołania od bana (niech to sprawdzi ktoś inny niż mistrzu)


himura

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: ミ himura ム
IP / Steam ID*: STEAM_0:0:643576504
Admin banujący: FRNT NA CZOLO
Data i godzina otrzymania bana*: 26.02.2022  13:42
Serwer*: only awp
Powód: cheatowanie (wpisane jako kampienie. Domyśliłem się jak dostałem perma, że chodzi o cheaty + admin mi powiedział żebym ("wypierdalał z serwera" coś w tym stylu, a jeśli chodzi o kampienie to nie kampiłem).
Link do demka*: http://781985.node50.pukawka.pl/dem-awp_vio-1645878591-1645879612.zip
Wycinek z konsoli*: DispatchAsyncEvent backlog, failed to dispatch all this frame. 54 of 83 remaining DispatchAsyncEvent backlog, failed to dispatch all this frame. 86 of 90 remaining Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły. Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Krótki opis sytuacji*: Ogólnie to tak mam 3k godzin w cs'a miałem przerwe wbijam po 5 dniach tej przerwy i jak zawsze na awpkach nie ma jakoś za bardzo utalentowanych graczy i zabijałem tam praktycznie każdego. Grając na awpach najczęściej mam można powiedzieć wywalone we wszystko i lece po kille (może to tłumaczyć moje pewne siebie zachowanie).

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Proszę aby sprawdził to ktoś inny niż mistrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się, pomimo tego, że mogę dostać Warna 

Demko po obejrzeniu, według Mnie jest czyste, i nie widzę żadnej podejrzanej akcji.

Gracz dostał bana z tego co widać na demie z gry za to, że jest widocznie lepszy od innych.

Jedno Mnie dziwi, dlaczego admin pomijając to, że w powodzie bana się pomylił, powiedział Wypierdalaj..  co Jasno jest nagrane na demku.

Sory, ale jeżeli ktoś taki reprezentuje serwer jako admin, mowa tu o @ FRNT NA CZOLO, to chyba się zapędził, lub czuje się zbyt pewnie, i obrósł w piórka.

Jak ktoś używa wspomagaczy i jest to widoczne, to nawet w takiej sytuacji powinien był zachować się w miarę przyzwoicie, i dając bana nie powinien się wypowiadać w ten sposób jak miało to miejsce.

 

Reasumując , demko według Mojej opinie jest czyste , gracz powinien dostać UB, a admin banujący upomnienie za słowa jakie wypowiedział podczas banowania.

Przez Tyler,

Ostrzeżenie słowne (0):

W dziale "Strefa Banów"   ma prawo wypowiadać się każdy użytkownik sieci pod warunkiem że wnosi coś do tematu w postaci demka /SS'a lub  oceny / rozpiski  dodanego już wcześniej demka.  Każdy inny post zostaje potraktowany jako spam , a jego autor zostaje nagrodzony ostrzeżeniem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6:30-6:34 b-
8:48 - 8:55  b-
10:10 - 10:21 b- 

@ FRNT NA CZOLO Jeśli pomylisz powód to następnym razem napisz o zmianę powodu. Fajnie, by też było, gdybyś jako admin reprezentował kulturę. 

gracz_odbanowany_csowicze2021.png

Przez Gość,

 

8:55 10:10 - 10:21

1. b- 2 b- 3 b+-

 

Rozpiska osobista do dodania osobistego wydania werdyktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie