Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie od bana


himura

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: ミ himura ム
IP / Steam ID*: STEAM_0:0:643576504
Admin banujący: FRNT NA CZOLO
Data i godzina otrzymania bana*: 26.02.2022  13:42
Serwer*: Only AWP
Powód: prawdopodobnie za cheaty ale wpisane jest za kampienie??...
Link do demka*: http://781985.node50.pukawka.pl/dem-awp_vio-1645878591-1645879612.zip
Wycinek z konsoli*:  chyba o to chodzi?? DispatchAsyncEvent backlog, failed to dispatch all this frame. 54 of 83 remaining DispatchAsyncEvent backlog, failed to dispatch all this frame. 86 of 90 remaining Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły. Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Krótki opis sytuacji*: gram sobie po 5 dniach przerwy od cs'a i jak zawsze na awpkach nie ma jakoś za bardzo utalentowanych graczy i zabijałem tam praktycznie każdego

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Wypowiem się co do rozpisania demka:
Druga dla ciebie "podejrzana" akcja jest jak najbardziej normalna - sytuacja na rampie strzelam w jednego i z drugiej strony też mi może peeknąć to tam też patrze?

Pierwsza natomiast jest trochę podejrzana lecz nie jest to wystarczająco dużo żeby zbanować. Wydaje mi się, że każda osoba powyżej rangi kałach wie o tym, że zdarza się, że patrzy ktoś przez ścianę na enemy, lecz tak naprawdę nie ma wh.

Trzeci to już w ogóle słychać było strzały to lece tam gdzie slysze strzały a ty mi tu o wh gadasz.

Edytowane przez himura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, M1STRZU napisał:

@ FRNT NA CZOLO rozpisz demko, 24h

6:30-6:34 - strzelił w pierwszego typa i myslal ze ten drugi wbiega na rampe i obrocil sie w tamta strone bo widzial go przez sciane 
8:48 - 8:55  - wchodzi na rampe i celownik leci za typem, ktory jest na dole, zabija afka i widzial tez na wallhacku goscia z nickiem "twoja stara", tylko szybko sie obrocil, zeby zabic tego drugiego
10:10 - 10:21 runda juz dosadnie pokazała na ostatnim killu, że leciał na wh XDDDD sprawdził sobie przez sciane 2 razy gdzie jest typek, potem zeskoczyl wiedzac, ze bedzie w tunelu
i ogolnie w paru killach aimlock na cialo, a 1 runda te dwie glowy tez troche dziwne, ale argument wyzej wystarczy
juz dalej nawet nie ogladam demka, bo zaraz ban wleci, ale kolega myslal, ze chyba uda mu sie ukryć wallhaczka, ale not today ;* buziaki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0:25 na rozgrzewce wybiegasz w miejsce w którym respi się przeciwnik b+

6:30 b+/-

8:51 patrzy się na typka po lewej przez ścianę, chciał zabić typka po prawej i nie sądził że ten z lewej tak szybko wychyli b+

10:14 znalazł sobie typka przez ścianę po czym (10:18) zeskakuje i zabija go b+

 

Wiele innych akcji również było dziwnych ale najbardziej zwróciłem uwagę na te, które wypisał admin

 

Również dziwne że pomimo złego powodu wiedziałeś o co chodzi

 

Również zachowanie admina wg mnie było nie na miejscu mówiąc podczas nadawania bana "wypier**lasz z tego serwera" czy coś w tym stylu

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie