Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja...


SevenJR

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jak dobrze wieie w dziale Przywitaj się / Pożegnaj się nabijają się posty. Czy nie uważacie, że jest to bez sensu? To jest zwykłe nabicie posta, koleś nawet nie przeczyta, a napisze ''Cześć.'' - 1 post więcej. W różnych wymaganiach piszecie np: 250 sensownych postów, to jaki one mają sens, jeżeli w tym dziale są nabijane posty.

 

Następna propozycja:

Usunąć rangę ''Kobieta''. Czy też nie uważacie, że to jest bezsensu? Ranga ''Kobieta'', wyróżnienie za przeproszeniem za nic? Bo jest kobietą? No to w takim razie ja też proszę o wyróżnienie chcę rangę ''Mężczyzna''. Dla mnie to totalny bezsens, faworyzacja dziewczyn.

 

Już lepiej zamiast tego dodać jakoś rangę podobnie wyróżnioną jak Kobieta, co będzie trzeba na nią mieć wymagania i trzeba złożyć podanie?:

Np 50 postów, 5 dni online, to jest przykład.

 

Dziękuje, pozdrawiam i cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak

2. Jak wspomniał kolega wyżej - trochę śmieszna ta propozycja no ale jeśli Wam to przeszkadza to niech administracja pomyśli i usunie.. szczerze mówiąc wolę szary kolor od różowego ;d pewnie jak większość dziewczyn

mME97MF_ed407.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W sumie racja, większość osób w ten sposób nabija tylko posty. Albo jeśli jest taka możliwość można też ustawić by to co napisane w dziale "Przywitaj się" nie zaliczało nam dodatkowych postów.

2. Dosyć śmieszne, na chyba wszystkich <mogę się tu mylić> forach jest ranga kobieta. Nie wiem dlaczego miałaby być usunięta? Faworyzacja powiadasz? Ranga kobieta nic nam nie daje, poza różowym kolorem. Gdyby dawała nam jakieś większe możliwość to owszem, ale tak jak jest to teraz, tak powinno zostać.  

To tylko lolek, co polepszy humorek!

tumblr_mz5manOpGZ1sgwecao1_r1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty autorze tematu nie masz co robic ,tylko bez sensownie nabijac?  Dla mnie temat bez sensu , kazdy ma prawo sie przywitac z nowy uzytkownikiem a ranga kobieta jest po to , aby uzytkownik na forum wiedzial , ze dana dziewczyna tej plci nie udaje ,wiec jak mowilem temat bez sensu -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty autorze tematu nie masz co robic ,tylko bez sensownie nabijac?  Dla mnie temat bez sensu , kazdy ma prawo sie przywitac z nowy uzytkownikiem a ranga kobieta jest po to , aby uzytkownik na forum wiedzial , ze dana dziewczyna tej plci nie udaje ,wiec jak mowilem temat bez sensu -_-

 

 

Ty w ogóle umiesz czytać z zrozumieniem? Chyba nie, ja powiedziałem, żeby wyłączyć posty, naliczanie postów w tym dziale. Witać się nadal będziesz mógł, lecz posty Ci naliczać się nie będą. Własnie tak nabiłeś sobie post, przeczytałeś na szybko, nie zrozumiałeś i teraz gadasz głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Może być, chociaż w moich powitaniach, zawsze staram się napisać chociażby imię osoby, która trafiła na tą sieć, nie to co inni.

 

2. Jeżeli to komuś przeszkadza, aczkolwiek zauważ, że kobiet jest mniej i dostają taką rangę, żeby się wyróżniały, nie widzę w tym problemu... Chcesz to poproś o tą rangę ;>

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Było okej nikt się nie skarżył, przyszedłeś ty i wielkie zmiany.

2) Dziewczyn które grają jest o wiele wiele mniej więc jak już jakieś są to raczej powinny być wyróżnione np rangę 'Kobieta'...

Temat jak dla mnie bezsensu.. ;o

''Czasem chciałbym cofnąć czas. Nie po to żeby coś naprawić, tylko przeżyć to jeszcze raz.. ''


 


Dawid. mixowo. ;3 - Dawideq# - Dawid. yol. ;o


 


 


motocross3-01__19218.1409373130.800.800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pierwszej propozycji, jestem jak najbardziej za. W dziale Przywitaj/Pożegnaj się powinno być wyłączone "nabijanie" postów i jestem nie mal pewny, że administracja to uczyni.

 

Odnośnie drugiej propozycji, nie rozumiem autora tematu, prawie każde forum posiada ów rangę aby podkreślić, że jest to kobieta i wypowiadając się w temacie autora, który posiada rangę "Kobieta" nie popełniamy błędu jakim jest pisanie np. "Widziałem Cię jak grałeś" itp. 

 

 

 

Pozdrawiam

marVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: Propozycja zaakceptowana. Posty nie są już zaliczanie.

2: Zbędne. Czym się różni CSowicz od Kobieta? Kolorem. Czy to jest jakieś wyróżnianie? Mogę równie dobrze zrobić kobietę na biało a CSowicza na różowo :)

 

Pozdrawiam i zamykam.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaPropozycje"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie