Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Odwołanie od bana


aRaven

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Raven
IP / Steam ID*STEAM_1:1:582659037
Admin banujący: aimkasia
Data i godzina otrzymania bana*22-02-22 17:07:56
Runda:
Serwer*★ CSowicze.pl ★ | ONLY MIRAGE #3 [128TR] [FR...
Powód: podawanie infa będąc w przeciwnej drużynie
Link do demka*:
Wycinek z konsoli*:
Krótki opis sytuacji*:  Grałem sobie normalnie i do tego nie podawałem mu żadnych informacji.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ aimkasia proszę wymienić akcje, w których widoczne było to, że gracz dostawał info od kolegi lub wyjaśnić całą sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unknown.png

 

Jeśli chodzi o akcje to mogło się zgrać kilka w czas (w przedziale 31-35, było kilka akcji)

31;10 - info jakieś musiało paść a że nie na voice czacie gry to na discordzie 

33;00- tu też info poleciało nie od kolegów z drużyny tylko z dc, wiemwiem że można w tajming się zgrać ale tu to było by za często 

Mimo tego dla mnie ban jest słuszny gdyż ich dwóch siedziało na innej platformie do rozmowy, chcąc nie chcąc info musiało by lecieć. Bana by pewnie nie było gdyby nie ten wycinek z logów na którym piszecie o discordzie (sami się wkopaliście troszkę). Tym samym podpinam to wszystko pod drugiego bana, bo był nadany z mojego polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, aimkasia napisał:

unknown.png

 

Jeśli chodzi o akcje to mogło się zgrać kilka w czas (w przedziale 31-35, było kilka akcji)

31;10 - info jakieś musiało paść a że nie na voice czacie gry to na discordzie 

33;00- tu też info poleciało nie od kolegów z drużyny tylko z dc, wiemwiem że można w tajming się zgrać ale tu to było by za często 

Mimo tego dla mnie ban jest słuszny gdyż ich dwóch siedziało na innej platformie do rozmowy, chcąc nie chcąc info musiało by lecieć. Bana by pewnie nie było gdyby nie ten wycinek z logów na którym piszecie o discordzie (sami się wkopaliście troszkę). Tym samym podpinam to wszystko pod drugiego bana, bo był nadany z mojego polecenia.

Spoko tylko, że to nie pierwszy raz gdy siedzę z nim na dc i gram na waszym serwie i do tej pory nie było żadnych problemów. A jak już jakiś Karpiu mówi ci, żebyś nas zbanowała to dajesz insta bana. Fajnie, że dajecie 2 raz bana za nic graczowi, który jest w topce playerów.

 


Trudno się domyślić jak bombel zostaje sam na 6-8 graczy i mogą go zabić z każdej strony.

Przecież ma słuchawki i wszystko słyszy co i jak.


Czekam na UB z niecierpliwością, Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie