Skocz do zawartości

Zablokowane admin nie potrafi ogarniac servera banuje za glupoty


KacMorderca^

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:18;02
Nick użytkownika: Typoowy
Dowody:
Świadkowie:GRACUŚ
Uzasadnienie:Admin nie potrafi zarzadzac serverem, daje bany ludziom za to ze ktos mu zwroci uwage bo robi cos zle... dostalem bana bo  powiedzialem mu ze chyba pierwszy raz ma admina... i za to mi dal godzine czasu bana powod "obraza admina" to nie pierwszy jego taki wybryk banuje ludzi za nic.. zrobcie cos z tym pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę do odpowiedniego działu, mogę prosić o jakieś dowody z tej sytuacji? 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wypowiem, bana Nie dostałeś za to że się wypowiedziałeś na temat że niby nie umiem być adminem tylko bana dostałeś za Wyzywanie, fajnie że dałeś swoją wypowiedź ale bana dostałeś za wyzwiska. Było to tak że specowałem typa o którym mówiliście że niby siedzi na respie TT A jest już po 30 sekundach, więc powiedzialem ze nie jest na respie a ogólnie gracz był przed anarchia, więc anarchi się nie wlicza jako spawn. Po chwili zacząłeś mi mówić że nie nadaje się na admina i kto mnie na niego wybrał (na to akurat jeszcze nie reagowałem) ale po chwili powiedziałeś że jestem po******m adminem więc dlatego jest ban. Jeżeli Właściciele będą mieć na ten temat inne zdanie że źle postąpiłem dając bana na godzinę, to wtedy przeproszę. 


59 minut temu, -_-GRACUS-_- napisał:

Prawda też daje kicki bez powodu 

A ty kicka dostałeś za to że ciągle wyzywałeś innych i miałeś absolutny brak kultury a prosiłem o kulturę ale ty miałeś to praktycznie gdzieś.


To odemnie wszystko co do wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie