Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie od bana only awp


Iluzja

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: (*@iluzja?*&@
IP / Steam ID*:https://steamcommunity.com/profiles/76561198872386600/
Admin banujący: @Krzysiu Driver
Data i godzina otrzymania bana*: 02-18-2022 10:55
Runda: Nie wiem
Serwer*: CSowicze only awp
Powód: ,,auto bh i celownik coś dziwnie ci lata''
Link do demka*http://781985.node50.pukawka.pl/dem-awp_lego_2_csowicze-1645177552-1645178461.zip
Wycinek z konsoli*:Nie mam :(
Krótki opis sytuacji*: Grałem robiłem flicki bunnyhopowałem (bo umiem :D) robiłem fajnego binda na spina po zabiciu :#

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracza znam od kiedy gram na serwerze, czyli już trochę czasu będzie ;) Przewinęła się kupa administracji i nie został zbanowany, chociaż nie raz, nie dwa był brany pod lupe :P 

Według mnie jest czysty i podpisuję się pod odwołaniem.

Chociaż biorąc pod uwagę jak wygląda bh i ogólne zachowanie celownika itd. nie dziwię się że mógł sprawiać wrażenie korzystania ze wspomagania ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącałam, ale jeżeli tak ma wyglądać rozpisanie dema z gry to jestem zawiedziony. admin banujący ma nie tylko obowiązek podać czas z podejrzanych akcji , lecz także je opisać.

@ Krzychu Driver opisz podejrzane akcje, które wymieniłeś. 

Jeżeli podajesz sam czas to trochę słabo jako Administrator serwera. 

Przez Tyler,

Spam (2)

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu.

W dziale "Strefa Banów"   ma prawo wypowiadać się każdy użytkownik sieci pod warunkiem że wnosi coś do tematu w postaci demka /SS'a lub  oceny / rozpiski  dodanego już wcześniej demka.  Każdy inny post zostaje potraktowany jako spam , a jego autor zostaje nagrodzony ostrzeżeniem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02.09-02.18 - normalny bhop b-

02.29-02.42 - akcja gdy celujesz na typa i nagle celownik skacze ci na teammate. jakby aimbot bądź też duże dpi i tak to wyglądało. b+/-

02.55-02.59 - yyy nie wiem o co tu chodzi tu jest koniec rundy i rozpoczęcie nowej b-

04.56-05.06 - normalna akcja. może gra na dużym dpi i robi szybki odwrót w tył. b-

05.30-05.34 - co w tym dziwnego? b- 

 

@ Właściciel CS:GO [AWP]  proszę o nauczenie admina jak powinno się rozpisywać demko.

 

 

gracz_odbanowany_csowicze2021.png

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie