Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] SzefPanda


SzefPanda

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : SzefPanda

Wiek: 25 (rocznikowo 26)

Steam/NonSteam: NonSteam(Ale nie długo odzyskam konto i będzie steam)

Staż na serwerze: Ponad miesiąc

Ogólne doświadczenie w byciu adminem: oczywiście że tak byłem administratorem oraz właściciel kilku serwerów, w wielu przypadkach było to JB ale na FFA oraz DD2 również mam jakieś doświadczenie.

Znajomość komend amx [1/10]:8

Jesteś w stanie wspomagać serwer finansowo?: Tak

Oświadczasz znajomość regulaminów: Oświadczam że zapoznałem się z regulaminem.

Mutacja [ON/OFF]: ON

Mikrofon [ON/OFF]: ON

Dlaczego właśnie Ty?: Ponieważ bardzo często siedzę rano i nie ma nikogo z administracji, oraz myślę że przyda się dodatkowa para rąk w dbaniu o dobrą i uczciwą grę.
Kilka słów od siebie: 
Jestem Damian. Pochodzę z okolic Wrocławia, Województwo Dolnośląskie. Pracuję jako kierownik i PizzerMan w małym food trucku obok Wrocławia. Bardzo lubię Gotować, moja ulubiona kuchnia w której bardzo dobrze się czuję to: Kuchnia polska, włoska, azjatycka. Lubię tematy gier komputerowych oraz samochodów, jestem również wędkarzem amatorem lubię od czasu do czasu wyjść z domu posiedzieć sobie kilka godzin, nawet jeżeli niczego nie złowię to i tak miło sobie od czasu do czasu posiedzieć w dobrym towarzystwie i pogadać o głupotach. Jestem osobą bardzo otwartą na nowe znajomości oraz pomaganie innym. Trzeba sobie pomagać i wspierać się jak tylko można, szczególnie że mamy teraz bardzo słabe czasy i ludzie są bardzo zdenerwowani od tego wszystkiego ale nie ma co tak pisać bo można by było do jutra o tym pisać, jestem również osobą która lubi się pośmiać oraz jak trzeba to zachowuję powagę i robię to co do mnie należy.

https://www.gametracker.com/player/SzefPanda/51.83.136.148:27015/

Edytowane przez SzefPanda

hi-hello.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie