Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

[Ub] Only Dd2 Ponowny Ban ?!


!nexon

Rekomendowane odpowiedzi

To jest po prostu śmieszne za co po raz kolejny dostałem bana!! Za granie na haxach napisane w powodzie ale nie grałem na niczym co za ludzie pozdro dla admina "Zenon".

Zenonie nie masz żadnego dowodu na to że gram nie uczciwie przed chwilą miałem zrobione demo chyba z 20min sam to oglądałem i smiałem się a wszyscy tylko ze na haxach gram, Demo 20minutowe dostałem UB teraz wchodzę ponownie na server i dostałem nastepnego BANA BEZ SS !! Zenonie nie masz zadnych dowodów na to, będę pisać skargę na ciebie wcześniejszy admin miał prawo bo przynajmniej nagral mi demko i sprawdzał to, a ty Zenonie niestety nie patrz czasem forum a nie tylko grasz...

Pozdrawiam Wszystkich [GSRtm]`nexon=_+

post-3483-0-68591700-1419691447_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu śmieszne za co po raz kolejny dostałem bana!! Za granie na haxach napisane w powodzie ale nie grałem na niczym co za ludzie pozdro dla admina "Zenon".

Zenonie nie masz żadnego dowodu na to że gram nie uczciwie przed chwilą miałem zrobione demo chyba z 20min sam to oglądałem i smiałem się a wszyscy tylko ze na haxach gram, Demo 20minutowe dostałem UB teraz wchodzę ponownie na server i dostałem nastepnego BANA BEZ SS !! Zenonie nie masz zadnych dowodów na to, będę pisać skargę na ciebie wcześniejszy admin miał prawo bo przynajmniej nagral mi demko i sprawdzał to, a ty Zenonie niestety nie patrz czasem forum a nie tylko grasz...

Pozdrawiam Wszystkich [GSRtm]`nexon=_+

`Wielki Zen0n * dajesz bana z powodem "Cheater" a nie masz Nie mozesz miec pewności że gram na programach bo na nich nie gram nie potrzebuje takich rzeczy gram pewnie dłuzej od Ciebie Zenon ale tak to już jest admini niedoświadczeni dostają prawa bo server musi na siebie zarobic  [NIE MIAŁEM NA MYSLI KOGOS OBRAŻAĆ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Only De_Dust2 - 80.72.37.12:27021Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie