Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Odwołanie od bana - Nixer


Nixer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: @ Nixer
IP / Steam ID*: STEAM_0:1:611622481
Admin banujący: CONSOLE
Data i godzina otrzymania bana*02-11-22 19:48
Runda: nie wiem
Serwer*: Only mirage #2
Powód: [SourceSleuth] Zduplikowane konto
Link do demka*: brak
Wycinek z konsoli*: brak
Krótki opis sytuacji*: Wchodze sobie jak na co dzień sprawdzić jak sytuacja na serwerze, dostaje perm bana.

Zrestartowałem router kilkukrotnie oraz odczekałem ponad 5 godzin, po raz kolejny ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja, nie uważasz? Konto, które dostało bana przed tobą, dostało go niespełna dzień wcześniej. Dodatkowo jest zupełnie nowe.

 

Próbowałeś już kilka razy, przez co mam możliwość uważać, że masz przypisany statyczny adres IP. I w ten oto sposób, wyjaśniłaby się zagadka.

 

Ja niestety nie mam zamiaru zbyt długo się nad tym zastanawiać, prosiłbym tu jedynie o wypowiedź @ Właściciel CS:GO [MIRAGE #2], ponieważ obydwa bany są na ten serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam innego konta, gram tylko na nixerze, z tego co pisze na moim routerze mam zmienne, 

Z mojego punktu widzenia to wygladalo tak ze chcialem wpaść na serwer, ale przed tym wywalilo mi routera na nwm minute i nie mialem internetu, po czym wchodze i mam bana..

 

Moze to przez ten magiczny reseto dostalem inne ip, dodam również że mam internet radiowy od lokalnego dostawcy jesli to ma jakies znaczenie.

Edytowane przez Nixer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardziej był za tym żeby rozpatrzył to jakiś opiekun ubt bądź jeśli też nie ma czasu żeby to zrobił ktoś wyższy . Bo jeśli się okaże że jednak van niesłuszny to troszkę lipa żeby czekał.  Pozdrawiam

 

Edit 1 : Ty jesteś opiekunem nie zauważyłem.  Więc ta druga opcja .

Edytowane przez NiunieK
Przez Chumi,

Jestem też kimś z wyższej. Dlatego zostawiam tą decyzję właścicielowi serwera OM#2.

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym przeanalizowaniu wszystkiego, sprawdzenie paru kwestii, sprawdzeniu osoby które dostała perma na to samo ip itp. podjąłem decyzję.
@ Nixer czyli osoba, która odwołuje się od niesłusznego bana według niego, posiada internet radiowy o zmiennym IP, lecz IP jest dzierżawione X godzin zależnie od operatora, więc jutro powinien mieć zmienione IP. Przedstawił również parę prywatnych dowodów, które pokazały, że osoba zbanowana dzień wcześniej to nie mógł być on, ponieważ nie miał możliwości przebywania na komputerze. Po przeanalizowaniu demka również movement był okazany jak 2 inny osoby, więc to mało prawdopodobne, że to był akurat on. Więc według mojej zdania @ Nixer powinien otrzymać UB. Na początku też mi nie pasowało, że 2 osoby mają dokładnie to samo IP, lecz osoby muszą znajdować się w odległości około +/- 40km od siebie ze względu że to lokalny dostawca internetu. Po dowodu w tej kwestii zapraszam do kontaktu ze mną lub @ Nixer, który okazał wiarygodne dowody na to. 

Pozdrawiam i miłego dzionka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Nixer radzę na ten moment nie wchodzić na serwer, dopóki nie zmieni się twoje IP. Możesz je znaleźć na stronach t.j. https://whatismyipaddress.com/ . Jak nie wiesz jakie miałeś dotąd, zgłoś się do mnie na pw, a podam je tobie.

gracz_odbanowany_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie