Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga Edil


storytory

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w ciągu tygodnia dostałem już 3 bany za rakiety, nie jestem jedyną osobą co puszcza rakiety a edil zbanował mnie na 1 dzień chociarz już nic nie zrobiłem, jeżeli dałeś mi bana to pokaż te ssy co mi napisałeś że je masz. :)

 

@ A jeżeli są takie problemy z rakietami to proszę zrobić odstęp 15 sekundowy od rozpoczęcia rundy żeby nie można było puszczać rakiet a nie ja za każdym razem co wchodzę na klase i pogram 5 min to mam bana na 1 dzień to chyba nie jest przesada tylko choroba.

76561197961364572.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kogo ty masz pretensję ? To ty nie przestrzegasz regulaminu,będziesz dostawał bany do czasu aż się nauczysz grać zgodnie z zasadami. 

Według mnie skarga nie słuszna oraz brak wzoru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra nie wiesz ile gra ogniootworów na servie i jak każdy puszcza rakiety skarga jest słuszna bo ban powinien być na 3h za puszczanie przed czasem a nie na 1 dzień, bugować nie bugowałem dzisiaj chociarz wcześniej tak i dostałem bana od izcona dziś nie bugowałem.

76561197961364572.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra nie wiesz ile gra ogniootworów na servie i jak każdy puszcza rakiety skarga jest słuszna bo ban powinien być na 3h za puszczanie przed czasem a nie na 1 dzień, bugować nie bugowałem dzisiaj chociarz wcześniej tak i dostałem bana od izcona dziś nie bugowałem.

 

brak dowodow o winie + brak wzoru = skarga nie sluszna i termat do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://speedy.sh/hSPjt/screenshots.rar prosze o to sski jak ladnie napie*** rakietami przed czasem :) byl jeszcze 1 jak zbugowales rakiete na poczatek rundy ale sie zgubil :) dobrze wiesz ze jestes winny bo pisalem ci wtedy ze jak odzyskam adma dam ci bana na dzien za to co robiles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łamałeś nagminnie zasady to dostałeś bana, nie oglądaj się na innych tylko pilnuj swojego tyłka. To jest dział od skarg a nie od propozycji wiec jesli masz propozycje wgrania czegos takiego to odsylam do prawidlowego dzialu.

 

Nawet nie zastosowales wzoru, nie dosc ze lamiesz regulamin na serwerze to i jeszcze na forum. Miej pretensje do swojego zachowania a nie do admina wykonujacego obowiazki. Skarga bezpodstawna.

Cześć, zapraszam na serwer JailBreak!

 

Kontakt ze mną:

STEAM: oskar5674

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie tak robiłem ale nie masz takiego prawa mi dawać bana po paru dniach jeżeli nic nie zrobiłem dzisiaj więc o co ci chodzi teraz wkur*iłeś się że walę w cb rakietami i zdobywam staty czy lubisz się bawić adminem i banować kogo popadnie po paru dniach.\

 

@ 1337 Po pierwsze to robiłem tak a gdy kupiłem sb premke wczoraj i dzisiaj pierwszy raz wszedłem na ogniootwora to dostałem bana sprzed paru dni po drugie propozycje to nie była tylko napisałem że jeżeli macie problemy z tym że rakiety przed czasem to możecie tak zrobić.

76561197961364572.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś post wcześniej że mi obiecałeś bana. To jest tak że ja dostaje admina ty mnie wku*wiłeś i ja ci daje bana po mięsiącu za rakiety.

 

@ widzę że chce się bronić to jeszcze gorzej na tym wychodzę z warnami. Piona dla was :)

76561197961364572.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale facet o czym ty mowisz ? ja jestem adminem tylko nie zaplacielm w terminie :) a bana dostalesz za lamanie ragulaminu co za roznica czy wtedy bym ci dal czy teraz czy dalem :) i tak  i tak bys dostal ban jest sluszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam bo spam skarga nie słuszna łamiesz regulamn i piszesz skargę ??

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 2001 - 31.186.83.241:27166Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie