Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Wściekły Wilk + Yulk


boyo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: boyovca

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : Wściekły Wilk + Yulk

 

Powód skargi: W poniedziałek podczas prowadzenia gdzie ja byłem prowadzącym, ctk Yulk zaczal specjalnie odpalać piosenki w pomieszczeniu z disco po to żeby zagłuszyć polecenia prowadzącego. Mimo tego że 2 razy powiedziałem mu słownie żeby zaprzestał + napisałem Wilkowi na chacie żeby go wyjebał z ct bo się nie da prowadzić, Yulk nie przestawał na*********ć w przyciski. Po tym wyszedłem z ct bo nie ma sensu prowadzenie jak druga osoba w ct ci to uniemożliwia. Yulk po tej sytuacji zaczął wprowadzać w błąd Wilka mówiąc mu że to "więźniowie klikali a on tylko chciał wyłączyć" xDDDDDDDDDD. Na samym końcu napisałem Wilkowi że jest wykrętem je****m bo nic nie robi z tym że jego kumpel uniemożliwia prowadzenie prowadzącemu i dostałem bana. pozderki.

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): Onna, Najman. /// http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2202061214-jb_csowicze_xmas_ezk-1644146040-1644148020.zip

 

Czas zdarzenia:  06.02.2022 +/- 13:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się wypowiem 

Po pierwsze niewiadomo kto puścił tą muzykę bo tam byli z tt a potem ct i jak napisałeś żeby dostał slay to już miał dostać a że uciekłeś z ct i zacząłeś mnie wyzywać to twoja sprawa. 

I inny gracz  był chętny do ct to kazałem tamtemu graczowi wyjść z ct bo był mapę temu (i ta osoba nie jest żadnym moim kolegą albo kimś  tylko zwykłym graczem) i cały serwer był zdenerwowany że uciekasz z ct od razu. 

Po Rudzie gracze zaczęli spamić o bana na ct  ale dałem mu upomnienie i dostał bana na 30mi  za wyzywanie.


Osoby które były na serwerze wypowiedzcie się 😁


I jeszcze jedna sprawa 

Po wejściu na disco  gracz Onna poleciała do przycisków i włączała je 🙂 i muzyka została pierw uruchomiona przez Onne (wszystkie przyciski) więc na to wychodzi że to nie twój kolega z ct 😁

Edytowane przez Wsciekly wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie