Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie o Admina:)


Wariusz420

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nick: Wariusz420
Wiek:17
GT(kliknij): https://www.gametracker.com/player/Wariusz420/91.224.117.66:27080/
Sprawny Mikrofon Tak/Nie: Tak
Dlaczego ty (rozbudowana wypowiedź): Ponieważ jestem bardzo aktywny na serwerze, 
i między innymi dlatego iż, niektórzy adminowie nie spełniają oczekiwań i obowiązków jakie do nich należą 
Przykład: Jest kilku graczy którzy znają się dłużej z Adminami, i owi admini pozwalają im na więcej, czyli wulgaryzmy w strone innych graczy i brak reakcji,
a gdy jakiś inny gracz co nie zna się z adminami napisze "Debil" na czacie dostaje kicka albo bana na 5 min. 
Doświadczenie: 6 lat
Kontakt: Numer/Fb/Snap/Insta
Znajomość regulaminu(0/10): 10    
Znajomość amxx(0/10): 8
Byłeś wcześniej karany?: NIE
Składka (Tak/Nie): Tak

Edytowane przez Wariusz420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak

+ Wiek

+ Składka

+ AMX

+ Znajomość Regulaminu 

 

Odpowiedź w "Dlaczego Ty?" jest poważna gdyż oskarżasz nas o faworyzacje, każdy gracz jest traktowany tak samo jak wszyscy. Staramy się dawać bany dla tych osób, które na to zasłużyły, a jeśli nie miałeś pomysłu na napisanie czegoś w punkcie 5 to na następny raz dokładnie się zastanów co chcesz napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na okres próbny bym był z chęcią przyjąć :

+Gt 

+Wiek

+ Znany na serwerze 

+Znajomość regulaminu 

+Składka

+Mikro 

+Doświadczenie (  czyli 6 lat to ile miałeś w tedy 11 ? )

 

Tak szczerze kolego mam mieszanie uczucia co przyjęcia cię ale okey.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie 

Doświadczenie - 6 lat byłeś adminem? Czyli miałeś 11 lat jak dostałeś admina jo? 

Grasz na drukarce z windowsem xp a jak sie odzywasz to brzmisz jakbyś sylabami gadał i to niewyraźnie, żaden gracz Cie nie zrozumie a czasem mi sie wydaje ze pisanie tobie też laguje xD. 

Wiek spokoi

GT też masz git  

Jesli chodzi o twoje oskaorżenia do administracji, po 1 trzeba odróżniać prawdziwą obraze od żarciku, po 2 jak admin zna gracza i wie że on dla żartu raz na jakiś czas napisze " ale glupek " czy " idiota " to mu nie zwróci uwagi chyba że chlopowi któremu to napisał sie to nie spodoba :D Najczesciej nowy gracz gdy napisze " Debil " to sie rozkreca dalej i stad te bany a gdy tylko napisał debila to jakoś nie spotkalem sie by dostał już za to bana, a tylko upomnienie :D 

Znajomość AMX- 8? To mam nadzieje że napiszesz dużo wspaniałych pluginów dla xmo i malutkiej by nie musieli sie przemeczać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest za okresem próbnym

Wiek+

Gt+

Mikro +

Doświadczenie i tutaj właśnie nie wiem co wstawić bo chodzi o doświadczenie w byciu adminem a wątpię byś dostał admina w wieku 11lat

Amx +

konto pod podanie -

 

 

Jak grasz to nie ma się o co przyczepić tak naprawdę w podaniu tylko mi nie pasuje doświadczenie bo admina byś musiał dostać w wieku 11 lat i mieć go do tego momentu a z tego czego wiem jeżeli masz admina w innej sieci to nie możesz mieć tutaj i chyba by na to wychodziło ponieważ nie masz na naszym forum żadnej rangi że jesteś adminem

Edytowane przez Piesy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Okresem próbnym. 

+Wiek

+amx

+gt

-mikro (Niby masz ale w grze gdy rozmawiasz a raczej próbujesz ponieważ niesamowicie ci je przerywa i totalnie nie idzie cię zrozumieć) 

+Składka

+Regulamin

Ogólnie nie robisz dymu na serwerze bynajmniej nie widziałem aby jakaś nieprzyjemna sytuacja miała miejsce. Lecz to oskarżanie administracji to strzała w twoją stronę ponieważ bronisz "kolegi" Który ledwo co wbił na serwer zaczynał wyzywać a ty stałeś po jego stronie bo robił to niby dla "żartu". PS: Mam nadzieję ,że skoro masz duże doświadczenie w posiadaniu takiej rangi więc bez sporej pomocy dasz sobie radę natomiast jeśli skłamałeś natychmiast będę za wydaleniem cię ze składu administracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2022 o 21:58, Wariusz420 napisał:

 

 

Nick: Wariusz420
Wiek:17
GT(kliknij): https://www.gametracker.com/player/Wariusz420/91.224.117.66:27080/
Sprawny Mikrofon Tak/Nie: Tak
Dlaczego ty (rozbudowana wypowiedź): Ponieważ jestem bardzo aktywny na serwerze, 
i między innymi dlatego iż, niektórzy adminowie nie spełniają oczekiwań i obowiązków jakie do nich należą 
Przykład: Jest kilku graczy którzy znają się dłużej z Adminami, i owi admini pozwalają im na więcej, czyli wulgaryzmy w strone innych graczy i brak reakcji,
a gdy jakiś inny gracz co nie zna się z adminami napisze "Debil" na czacie dostaje kicka albo bana na 5 min. 
Doświadczenie: 6 lat
Kontakt: Numer/Fb/Snap/Insta
Znajomość regulaminu(0/10): 10    
Znajomość amxx(0/10): 8
Byłeś wcześniej karany?: NIE
Składka (Tak/Nie): Tak

 


Teraz, Czesiu napisał:

 

+rep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie