Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Wtf? Ban Za Nic?


Johnny

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Johnny
Data i godzina: nwm
Na kogo chcesz złożyć skargę: Edil !! ?
Opis sytuacji: To tak, grałem sobie na serwerze wczeraj tz. 24 grudnia i dostałem bana od admina Edil !! ? za rakiete przed czasem na 30 min. Ok spoko. ale dziś tz. 25 grudnia wchodze na forum i patrze że dostałem perma a dziś nawet bana za nic nie dostałem i Edil'a na serwerze nie widziałem. Moge wejsc na serwer dzis gralem caly czas. nie wiem oco chodzi... A jeszcze zauwazylem teraz ze Edil dał mi bana poniwaz niby mam aktywnego. Pozdro poćwicz. Gram normalnie ale chciałbym aby ta sytuacja była wyjaśniona.
Dowody:

Szczegóły bana     
Nick     Johnny
SteamID     STEAM_0:0:1794030
SteamCommunity ID     76561197963853788
Adres IP     Niedostępny
Typ Bana     SteamID
Powód Bana     AktywnyBan :)
Wykonano     25.12.2014 - 17:05:50
Wygasa     Nie określono
Zbanowny przez     Edil !! ?
Zbanowany na     [CoD:Mw3 2001][Vip dla kazdego][Asysty][Misje][Awanse od 500lvl]@Pukawka.pl (de_dust4ever)
Wygasle bany w bazie     0
IP/ STEAM_ID: brak

 
 
 
 
baner.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie wiem jak mogłeś dostać bana za aktywnego skoro w bansie nie masz aktywnych banow tylko ten co dostales teraz za ab :)

Więc czekamy na wyjaśnienia admina banujacego bo może się pomylił jak cos jutro ub dostaniesz narazie czekaj cierpliwie

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostales bana na 30min za rakity minelo moze 15-20min i znow jestes na serwie wiec wszedlem specjalnie na banlist bo pomyslalem ze moze jednak cos mi sie poje*** i ci minal czas bana ale jednak mialem racje nadal miales bana czyli wszedles na aktywnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

easy ja normalnie moge grac, tylko chce zeby ta sytuacja byla wyjasniona. Bo na forum w zakladce bany niby mam perma za aktywnego..

a co do Cb Edil  to jak dostalem bana na 30 min to wszedlem mniej wiecej po godzinie i juz cie nie bylo. wiec nie wiem oco ci chodzi. I dlaczego na banlist mam perma? nie rozumiem wgl tego. to tak jakby dostałem perma jak mnie nie bylo na serwerze. i jeszcze dziwne jest to ze bana za rakietki dostalem od cb 24 grudnia a perma dostalem 25 grudnia z aktywnego a dales mi wtedy bana na 30 min.. pomysl co piszesz...

 
 
 
 
baner.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz zbanowany za rakiety przed czasem nie miał steam'a w przeciwieństwie do tego co bana dostał za aktywnego - był na steam.

 

Aktywny na graczu ze steam'em zostaje - nie pogra, chociażby za podszywanie się.

 

A pana z banem za rakiety zapraszam do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 2001 - 31.186.83.241:27166Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie