Skocz do zawartości

Zablokowane [Multi Admin] QualleN


QualleN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Quallen
Wiek: 22
Steam ID: STEAM_0:1:104548768

Na jakich serwerach chciałbyś być M@? [ CS 1.6 / CS:GO ]: 1.6
Na ilu serwerach posiadasz admina?: 2
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]: 6
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]: oczywiscie
Mikrofon:? jest :v 
Dlaczego właśnie Ty?: znamy sie, i teraz w koncu normalna praca po 8h wiec beidze czas na granie, nie toleruje czitow, czasami szwedam sie po serwerach to chetnie pomoge :) problemow nie stwarzam a i staram sie pomagac jak trzeba
Kilka słów o sobie: Co tu duzo mowic, skromny ja chlopak, cos tam strzelam XD czituchow lapac chyba umiem. 

A tak ogolnie to mam na imie Adrian, mam 22 lata i pracuje jako mechanik Xd
Kontakt [ Steam / Faceebok ]: fb, steam, ts, forum

 

Chodz sie sprawdzic !

b_350_20_5a6c3e_383f2d_d2e1b5_2e3226.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, tak i jeszcze ra TAK! :pepeserduszko:

+ Wiek

+ Bardzo sympatyczna, bardzo angażująca się osóbką 

+ Bardzo dobrze wypełnia obowiązki admina

+ Myślę, że przyda się osoba, która będzie dyspozycyjna na każdym serwerze i będzie nieść pomoc kiedy owej będzie brakowało, kolejna para rąk do pomocy jak najbardziej się przyda!

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo nie wiem czy idealny kandydat jak go piszą. Na forum widzę cię rzadko, chatbox wieje chłodem w tym kierunku. Coś tam się wypowiadasz, bardzo rażą mnie słowa "znamy się" nie każdy rozumie takie słowa to tyle z uczepiania się do ciebie.

 

Pora na plusy.

 

Zaangażowanie nie można ci wykluczyć, masz tendencje do wypełniania swoich obowiązków jakie posiadasz do tej pory. Nie można wykluczyć również, oczywiście kto przesiaduje z tobą na TS3 odnośnie kultury i bycia rozmownym na dobrym poziomie.

 

No to tyle pora na wnioski.

 

- forum i aktywność do poprawienia

+ zaangażowanie i kultura osobista

+ dojrzałość

Powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych łowców czitów na tej sieci aktualnie :kappa:  Wymagania spełnia, ogarnia gierkę i jest z nami długiii okres czasu ;d 

Aktualnie nie widzę lepszego kandydata na m@ 1.6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

2 dni wcześniej (13.01.2022 22:00) wróciłeś ponownie na rangę admin DD2 oraz tego samego dnia otrzymałeś admina ffa. Czy przypadkiem podanie nie pojawiło się zbyt wcześnie? Generalnie jest to podanie o rangę serwerową, więc średnio mnie obchodzi zaangażowanie na forum oraz wygląd podania, ale skoro jest w wymaganiach, to użyję, aby zapewnić 3 argumenty.

 

Nie znam Cię, nie przesiaduję z Tobą na TS3, nie miałem okazji zobaczyć Twoich umiejętności w praktyce, więc będę na nie tylko i wyłącznie ze względu na zbyt wczesne podanie.

Życzę powodzenia :)

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie