Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja usunięcia 2 map


EvB

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka dziś przychodzę z propozycją usunięcia tych map; 

awpmap i awp2

 

Są one pobugowana i nie wczytują tekstur. 

(Dla graczy- jest to mapa którą każdy kojarzy po jasności ekranu czarnych teksturach.

A druga to mapa z dwoma domami z wodą na środku. 

Niżej dam zdjęcia obu map żeby łatwiej było rozpoznać. 

Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o mojej propozycji! 

 

 

Pozdrawiam EvB!

received_328633179118699.jpeg

received_626143498729990.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga mapa jest ogolnie spoko i przewaznie byla grana do konca jak grałem tez na niej. Moze po prostu zwiekszyc ilosc slotow spawnu ;) byloby fajnie

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Devaz napisał:

Jak najbardziej za. Ogólnie to proponuję zwrócić również uwagę na inne mapki. Gram na serwie od jakiegoś tygodnia i prawdę mówiąc grywalnych map, które są faktycznie wybierane podczas głosowania jest może z 5. Zazwyczaj jest to LEGO 2 w różnych odsłonach, kox oraz pro. Może jeszcze na 4 innych grałem raz, max dwa 

 

 

Faktycznie, natomiast jest większa pula map ze względu na to, że ciągle był płacz, że nie ma map i ciągle jest to samo. Z czasem może przybiorę się za sprawdzenie, które można podmienić na nowsze i znajdę te nowsze ciekawsze (pewnie kradnąc pomysły z innych serwerów xd). No chyba, że kochani Opiekuni sami coś zrobią :ostrzezenieslowne:

 

@ Nygusspod jakim nickiem Ty u nas grasz? XD po za tym to co Ty masz kompa do CS żeby na 20fps grać? ;p

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są grywalne, ale nie na 20 fps' ach :wesmart::pepechrist:

 

@ Samael Ja od czasu do czasu sobie grywałem na Awp'ach, a te 2 mapy znam dobrze nie tylko z serwera. Jako użytkownik forum chyba mogę się wypowiedzieć ? :pepechrist: A jeśli chodzi o 20 fpsów to nie chodzi o mnie, ale kto wie ten wie :pepeserduszko:.

Edytowane przez Nyguss
.

gKQsvOW.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie