Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane Skarga na - MrVarnaz


SocialMediaNetw

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 05.01.2022
=============================

Nick użytkownika: MrVarnaz
=============================

Dowody: 

https://prnt.sc/265jmlf
https://prnt.sc/266790x
https://prnt.sc/2667bvo
=============================

Świadkowie: -
=============================

Uzasadnienie: 
Utworzyłem post w dziale "KĄCIK DLA KAŻDEGO"  w sekcji "TWÓRCZOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW"

We wpisie opisałem co stworzyłem i co oferuje stworzone rozwiązanie - mowa o stronie internetowej. Opisywany temat to nowy projekt społecznościowy, który wystartował w tym roku.


Pod koniec podsumowania napisałem informację że rejestracja jest darmowa i zaprosiłem do niej (nie jest to w żaden sposób konkurencja dla strony csowicze.pl) - by zainteresowani mogli zobaczyć twórczość tworzoną przez lata i napisać swoją opinię.

Niestety wpis został usunięty, a ja otrzymałem ostrzeżenie, że wpis został umieszczony w niewłaściwym miejscu w forum bo stanowi reklamę.

Wydaje mi się że dział KĄCIK DLA WSZYSTKICH i TWÓRCZOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW idealnie wpasował się w publikowaną przeze mnie treść..


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Treść tego posta była następująca:

 

 

 

Cześć, 

razem ze znajomym uruchomiliśmy serwis społecznościowy - xxxxxxx.pl

Platforma to jedno wielkie połączenie tego co jest dostępne w obecnych czasach! Po co korzystać z kilku różnych serwisów jeśli wszystko można mieć w jednym!?

Projekt łączy w sobie funkcjonalności które były inspirowane rozwiązaniami z serwisów takich jak: 

 facebook,

 nasza-klasa,

 youtube,

 ask,

 blablacar,

 gadu-gadu

I PEWNIE WIELE INNYCH.

Na stronie jest też dużo dodatkowych, których nie znajdziesz w innych miejscach:



Tworzenie anonimowych wpisów i zgłaszanie się do ogłoszeń tak by tylko osoba tworząca ogłoszenie wiedziała kto się zgłosił - PRZYDATNE na przykład w momencie szukania partnera/partnerki na studniówkę czy wesele I NIE TYLKO



Możliwość tworzenia playlist z wykorzystaniem materiałów youtube oraz odtwarzanie bezpośrednio na stronie,



oferty dotyczące korepetycji i szukania korepetytorów



szukanie chętnych do wspólnych wyjść na przykład na kulig, narty, piłkę nożna i wiele inncyh,



tworzenie grup i gron(forum),



live czat ze znajomymi



 dodawanie i opiniowanie miejsc z całego świata



wyszukiwarka umożliwiająca wyszukanie ludzi o podobnych zainteresowaniach



rejestracja umożliwiająca dopisanie każdego do szkoły i klasy (umożliwiamy odnajdowanie swoich znajomych z różnych klas)



oferowanie wspólnych przejazdów



zadawanie anonimowych pytań dla znajomych i nie tylko



ORAZ WIELE WIELE INNYCH!



ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO DARMOWEJ REJESTRACJI NA PORTALU xxxxxx.pl

oraz do obserwowania profilu na facebooku - dopiero raczkujemy! ALE KTO WIE CO BĘDZIE W NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI!

 

 

Jest to ewidentnie post zrobiony pod reklame a nie po to, by pochwalić się swoją twórczością. Tu działa inaczej polityka niż w rządzie więc nie mam absolutnie pojęcia dlaczego o tym wspomniałeś przy rozmowie z autorem ostrzeżenia.

 

 

 

Jeżeli nie zgadzasz się z moja decyzja, pochwal się tak twórczością na innych stronach.

 

 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie