Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane kozak admin?#3


kozak 2115

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Wiktor

Nick: kozak
Wiek: 15
Doświadczenie: Całkiem dobre 
Znajomość AMXX(1-10): 7 
Link do profilu Steam: Nie posiadam 
Link do twojego profilu GameTracker: https://www.gametracker.com/player/kozak/145.239.16.140:27015/
Kilka zdań o sobie:  Witam nazywam się Wiktor . Lubię grać w cs-a . Interesuje informatyką / budowa komputerów .
Ile godzin poświęcasz na grę:  od pon. do pt. od 16 do 22/23 a w weekendy od 14 do 22/23 
Dlaczego chcesz zostać adminem?: Chcę pomóc administracji w pilnowania porządku na serwerze bo nie zawsze ich widuje a kolejna para rąk nie może przydać  
Składka?(11.07zł): TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Wiek
+
 /- AMXX
- Steam

+ Składka 

1 godzinę temu, kozak 2115 napisał:

Dlaczego chcesz zostać adminem?: Chcę pomóc administracji w pilnowania porządku na serwerze bo nie zawsze ich widuje a kolejna para rąk nie może przydać  

Co do tego to, nie grałeś na serwerze ok. 2 tygodni i piszesz, że nie widujesz adminów na serwerze. [ więc tu - ]
+ /- GT
Znów daje na  NIE gdyż nie grałeś jakiś okres czasu oraz Administracja jest codziennie aktywna na serwerze po pare godzin. 
 Zapraszam do wypowiedzi @ Admin CS 1.6 [Paintball].
 

NSl6Mcg.png

kolorowa_linia.gif

chm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Wiek 

+/- Amx 

-Steam 

+Składka 

Jestem zdecydowanie NA NIE  piszesz ze nie widujesz adminów jak admini są codziennie po parę godzin więc porządek jest zachowany 

 

Edytowane przez dziadekv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pomijając twoje GT które jest słabe to, wątpię aby twoje zachowanie przez tak krótki okres czasu się zmieniło. Pokaż że ci zależy na tej randze, i złóż podanie wtedy kiedy sam uznasz że to jest ten moment :) 

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie